هدر اصلی
1393/05/19 18:59:00
سرویس اقتصادی

همکاری ایران و چین در زمینه انتقال فن آوری پتروشیمی

عضو کمیسیون انرژی مجلس از سفر ۸ نفر از اعضای کمیسیون متبوعش به چین خبرداد و گفت: در این سفر در زمینه انتقال فن آوری پتروشیمی تفاهمات خوبی صورت گرفت.
همکاری ایران و چین در زمینه انتقال فن آوری پتروشیمی عضو کمیسیون انرژی مجلس از سفر 8 نفر از اعضای کمیسیون متبوعش به چین خبرداد و گفت: در این سفر در زمینه انتقال فن آوری پتروشیمی تفاهمات خوبی صورت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/44058.jpg همکاری,ایران,و,چین,در,زمینه,انتقال,فن,آوری,پتروشیمی Icana

احمد سجادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از سفر 8 نفر از اعضای کمیسیون انرژی به چین خبر داد و گفت:‌ در این سفربازدیدی از صنایع پایین دست گاز و نفت چین و پتروشیمی های این کشور انجام شد.

نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: قرار شد به دنبال این بازدید ،جلسات با شرکت بازرگانی پتروشیمی ادامه یابد.

به گفته عضو کمیسیون انرژی مجلس در این سفر که از تاریخ 12 مرداد ماه تا بیستم مرداد ماه ( امروز) به دعوت شرکت بازرگانی پتروشیمی انجام شد آقایان سودانی، تمیمی ،بنی هاشمی، بهمئی ، موسوی نژاد ، فریدونی، سجادی و آقاجری حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet