هدر اصلی
1393/05/19 19:26:34
سرویس اجتماعی
امروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس؛

نگرانی نمایندگان از کاهش 50 درصدی پذیرش رشته ای پزشکی برطرف شد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با یادآوری بررسی گزارش سفر کمیسیون متبوعش به استان‌های کرمان٬ سیستان و بلوچستان و اردبیل با حضور مسئولان مربوطه٬ گفت: چرایی کاهش سهیمه پذیرش کنکور در رشته پزشکی از موضوعات مهم مورد بحث در کمیسیون آموزش بود.
نگرانی نمایندگان از کاهش 50 درصدی پذیرش رشته ای پزشکی برطرف شد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با یادآوری بررسی گزارش سفر کمیسیون متبوعش به استان‌های کرمان٬ سیستان و بلوچستان و اردبیل با حضور مسئولان مربوطه٬ گفت: چرایی کاهش سهیمه پذیرش کنکور در رشته پزشکی از موضوعات مهم مورد بحث در کمیسیون آموزش بود. https://cdn.icana.ir/d/019/76158.jpg نگرانی,نمایندگان,از,کاهش,50,درصدی,پذیرش,رشته,ای,پزشکی,برطرف,شد Icana

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه امروز( یک‌شنبه19 مرداد)٬ گفت: در جلسه امروز گزارش سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به استان‌های کرمان٬ سیستان و بلوچستان و اردبیل با حضور مسئولان مربوطه بررسی شد.

نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ از حضور از حضور محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری٬ رئیس دانشگاه پیام‌نور و همچنین معاون فرهنگی وزارت علوم برای ارایه گزارش عملکرد به کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.

وی همچنین با یادآوری دستور کار دیگر کمیسیون آموزش مجلس٬ تصریح کرد: برخی از دغدغه‌های اساسی نمایندگان در حوزه وزارت علوم و آموزش و پرورش از جمله کاهش 50 درصدی سهیمه پزشکی در جلسه امروز کمیسیون مطرح و با قول مساعد وزیر مبنی بر برگرداندن سهمیه‌ها به روال سال گذشته دغدغه نمایندگان برطرف شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با یادآوری تصمیم معاونت فرهنگی وزارت علوم مبنی بر در نظر گرفتن تسهیلاتی برای سفر دانشجویان به مشهد مقدس و همچنین راهیان نور در طول یک دوره تحصیلی٬ گفت: این پیشنهاد با استقبال کمیسیون آموزش مجلس مواجه شد و امید است اجرای آن بدون نقص صورت بگیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: پیشنهاد سوق دادن خیرین به سمت ساخت مراکز آموزشی از دیگر مباحثی بود که در جلسه امروز کمیسیون مطرح شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet