خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/20 09:09:38
سرویس بین الملل
شوهانی:

هدف تکفیری‌ها از تهاجم به لبنان تضعیف قدرت تصاعدی حزب‌الله است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه هدف تکفیری‌ها مستهلک کردن انرژی‌های درونی جهان اسلام است، گفت: هدف تکفیری‌ها از تهاجم به لبنان تضعیف قدرت رو به افزایش حزب‌الله است.
هدف تکفیری‌ها از تهاجم به لبنان تضعیف قدرت تصاعدی حزب‌الله است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه هدف تکفیری‌ها مستهلک کردن انرژی‌های درونی جهان اسلام است، گفت: هدف تکفیری‌ها از تهاجم به لبنان تضعیف قدرت رو به افزایش حزب‌الله است. https://cdn.icana.ir/d/019/76209.jpg هدف,تکفیری‌ها,از,تهاجم,به,لبنان,تضعیف,قدرت,تصاعدی,حزب‌الله,است Icana

احمد شوهانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه هدف اصلی هجمه تکفیری‌ها به کشور لبنان تضعیف و منزوی کردن حزب‌الله است، تصریح کرد: تکفیری‌ها از سوی سرویس‌های اطلاعاتی غربی-عربی و عبری امروز در قالب یک پیکره یعنی " داعش" فعالیت می‌کنند و هدف عمده آنها نیز مقابله با کشورهای عضو جبهه مقاومت است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی افزود: تکفیری‌ها پس از تخریب زیر ساخت‌های کشور سوریه که از حلقه‌های اصلی جریان مقاومت در برابر غرب و رژیم صهیونیستی است امروز به سراغ عراق و لبنان رفته است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با بیان اینکه هدف تکفیری‌ها از تهاجم به لبنان تضعیف قدرت تصاعدی حزب‌الله است، ادامه داد: حزب الله لبنان با الهام گیری از آرمان‌های انقلاب اسلامی توانست ظرف چند سال به قدرتی منطقه‌ای تبدیل شود، قدرتی که امروز بدل به کابوس صهیونیست‌ها شده است.

این نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه امروز ارتباط تکفیری‌ها با استکبار آشکار شده است، گفت: تنها پیروز آتشی که تکفیری‌ها در جهان اسلام برافروخته اند رژیم صهیونیستی است چرا که وقتی کشورهای اسلامی درگیر معضل داعش شوند، صهیونیست‌ها نیز با خیالی آسوده به اهداف خود نائل خواهند شد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز جهان اسلام نیازمند یک حرکت انقلابی در برابر افراط‌گرایی است چراکه این افراد که بوی از دین و انسانیت نبرده اند جنایات خود را در رسانه‌ها به نام اسلام معرفی می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet