هدر اصلی
1393/05/20 10:27:02
سرویس اجتماعی
نقوی حسینی خبر داد:

برگزاری نشست مشترک فراکسیون فرهنگیان و نوبخت در آینده‌ای نزدیک

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس، از نشست مشترک این فراکسیون با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور خبر داد وگفت: موضوع این نشست پیرامون مسائلی است که درباره بودجه و اعتبارات آموزش و پرورش وجود دارد.
برگزاری نشست مشترک فراکسیون فرهنگیان و نوبخت در آینده‌ای نزدیک رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس، از نشست مشترک این فراکسیون با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور خبر داد وگفت: موضوع این نشست پیرامون مسائلی است که درباره بودجه و اعتبارات آموزش و پرورش وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/47671.jpg برگزاری,نشست,مشترک,فراکسیون,فرهنگیان,و,نوبخت,در,آینده‌ای,نزدیک Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره درخواست فراکسیون فرهنگیان مبنی بر برگزاری یک نشست مشترک گفت: اعضای فراکسیون فرهنگیان درخواست برگزاری یک نشست مشترک با نوبخت، معاون برنامه ریزی و نظارت ریاست جمهوری را دارند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علت این درخواست مسائلی است که درباره بودجه و اعتبارات آموزش و پرورش وجود دارد که طی این نشست درباره آن گفت و گو خواهد شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس درباره زمان برگزاری این نشست تاکید کرد: روز گذشته نامه درخواست این دیدار را به انصاری، معاون پارلمانی ریاست جمهوری ارائه کردیم تا زمان برگزاری را به ما اعلام کنند./

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet