هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌نیا در تشریح دستور کار نشست امروز هیأت رئیسه مجلس:

موضوع ناظران مجلس در مطبوعات امروز تعیین و تکلیف می‌شود/تعیین نامزدهای تصدی ریاست کمیسیون اصل 90

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس، در تشریح دستور کار نشست امروز این هیأت، گفت: در نشست امروز موضوع انتخاب ناظر مجلس در صدا و سیما و مطبوعات رسیدگی می‌شود تا در پایان در این رابطه به یک نظر واحدی برسیم.
دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 10:22
موضوع ناظران مجلس در مطبوعات امروز تعیین و تکلیف می‌شود/تعیین نامزدهای تصدی ریاست کمیسیون اصل 90 عضو هیأت رئیسه مجلس، در تشریح دستور کار نشست امروز این هیأت، گفت: در نشست امروز موضوع انتخاب ناظر مجلس در صدا و سیما و مطبوعات رسیدگی می‌شود تا در پایان در این رابطه به یک نظر واحدی برسیم. http://cdn.icana.ir/d/019/75569.jpg موضوع,ناظران,مجلس,در,مطبوعات,امروز,تعیین,و,تکلیف,می‌شود/تعیین,نامزدهای,تصدی,ریاست,کمیسیون,اصل,90 Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار نشست امروز (دوشنبه 20 مرداد) هیأت رئیسه مجلس، گفت: در نشست امروز نخست اتفاقات و تحولات داخلی و منطقه‌ای مورد بررسی و بحث قرار می‌گیرد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بررسی و تعیین و تکلیف ماده 218 آیین‌نامه داخلی مجلس در نشست امروز هیأت رئیسه، افزود:‌ این ماده مربوط به انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع، هیأتها و شوراها است که در نشست امروز موضوع انتخاب ناظر مجلس در صدا و سیما و مطبوعات رسیدگی می‌شود تا در پایان در این رابطه به یک نظر واحدی برسیم.

وی با اعلام اینکه بحث انتخاب نامزدهای تصدی ریاست کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در دستور کار نشست امروز هیأت رئیسه مجلس قرار دارد، تصریح کرد: پس از انتخاب نهایی نامزدها در نشست امروز، رأی گیری در صحن علنی مجلس انجام می‌شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس، ادامه داد: همچنین امروز موضوع حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در صحن علنی مجلس و گزارش وی درباره موضوع بیکاری و اشتغال بررسی می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000