هدر اصلی
1393/05/20 10:34:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تاجگردون:

دولت برای کاهش میزان یارانه بگیران به نتیجه رسیده است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک کمیسیون برنامه و بودجه با برخی مسئولین دولت برای بررسی موضوع هدفمندی یارانه‌ها خبر داد.
دولت برای کاهش میزان یارانه بگیران به نتیجه رسیده است رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک کمیسیون برنامه و بودجه با برخی مسئولین دولت برای بررسی موضوع هدفمندی یارانه‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44812.jpg دولت,برای,کاهش,میزان,یارانه,بگیران,به,نتیجه,رسیده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛غلامرضا تاجگردون،اظهار کرد:‌ در پی جلساتی که پیش از این نیز با مسئولین دولتی در مورد هدفمندی یارانه برگزار شده اواخر مرداد جلسه‌ای در همین رابطه تشکیل می‌شود و در آنجا عدد دقیق کسری منابع اجرای هدفمندی مشخص خواهد شد.

وی افزود: دولت گفته که به تدریج و براساس اطلاعاتی که کسب می‌کند افراد ثروتمند را حذف خواهد کرد. اما تا آن زمان یارانه‌ها به شیوه فعلی پرداخت می‌شود.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: البته دولت اختیار این را دارد که بگوید همه کسانی که یارانه دریافت می‌کنند نیازمند هستند اما قاعدتاً با این روش با کسری منابع مواجه خواهد شد و به نظر می‌رسد دولت تا 10 میلیون نفر از ثروتمندان را شناسایی خواهد کرد.

وی در پایان گفت که با توجه به نتایج جلسات گذشته بین دولت و مجلس دولت به این نتیجه رسیده که ثروتمندان را حذف و میزان یارانه بگیران را کاهش دهد. /

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet