هدر اصلی
1393/05/20 11:43:32
سرویس اجتماعی
خسروی‌سهل‌آبادی:

طرح تحول سلامت در مسیر رفع دغدغه اقشار آسیب‌پذیر حرکت کرد/ دغدغه‌ای از لحاظ تامین منابع مالی طرح وجود ندارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور٬ گفت: با تعامل دولت و مجلس دغدغه ای از لحاظ تامین منابع مالی برای ادامه طرح تحول سلامت وجود نخواهد داشت.
طرح تحول سلامت در مسیر رفع دغدغه اقشار آسیب‌پذیر حرکت کرد/ دغدغه‌ای از لحاظ تامین منابع مالی طرح وجود ندارد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور٬ گفت: با تعامل دولت و مجلس دغدغه ای از لحاظ تامین منابع مالی برای ادامه طرح تحول سلامت وجود نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/68208.jpg طرح,تحول,سلامت,در,مسیر,رفع,دغدغه,اقشار,آسیب‌پذیر,حرکت,کرد/,دغدغه‌ای,از,لحاظ,تامین,منابع,مالی,طرح,وجود,ندارد Icana

ابوالقاسم خسروی‌سهل‌آبادی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬‌ با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح تحول سلامت در کشور٬ گفت: با شروع اجرای این طرح و اطلاع رسانی دقیق و تلاش مجموعه وزارت بهداشت و درمان، مردم آثار و برکات آن را در مراجعه به بیمارستان‌ها مشاهده کردند.

نماینده مردم تربت حیدریه ، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مثمر ثمر بودن اجرای طرح تحول سلامت در کشور٬ افزود:‌ وزارت بهداشت دولت یازدهم بهترین عملکرد را با اجرای طرح تحول نظام سلامت در بین وزرای دولت داشته است.

خسروی با یادآوری رضایت مندی عمومی که در سطح کشور از اجرای طرح تحول نظام سلامت به وجود آمده و نمایندگان مردم در مجلس نیز بر آن واقف هستند٬ تصریح کرد:‌ هر پیشنهادی که در اعتبارات سال آینده در رابطه با این طرح به مجلس ارائه شود به طور حتم با موافقت نمایندگان روبه رو خواهد شد.

وی با بیان اینکه با همکاری و تعامل دولت و مجلس دغدغه ای از لحاظ تامین منابع مالی برای ادامه طرح تحول سلامت وجود نخواهد داشت٬ افزود:‌ طرح تحول سلامت موفق به رفع دغدغه مردم به ویژه اقشار آسیب‌پذیر در مراجعه به بیمارستان‌ها شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: یکی از دغدغه‌های مهم نظام جمهوری اسلامی و وزارت بهداشت حرکت در جهت تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مردم است که با اجرای طرح تحول نظام سلامت این مهم در حال تحقق است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet