ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/20 11:56:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیگی:

احیای واحدهای صنعتی تعطیل نیازمند تدبیر جدی است

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: احیای واحدهای صنعتی که تازه تعطیل شده‌اند، به تدبیر جدی مسئولان نیاز دارند.
احیای واحدهای صنعتی تعطیل نیازمند تدبیر جدی است نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: احیای واحدهای صنعتی که تازه تعطیل شده‌اند، به تدبیر جدی مسئولان نیاز دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/44851.jpg احیای,واحدهای,صنعتی,تعطیل,نیازمند,تدبیر,جدی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی اظهار داشت: در مناطق مختلف کشور حدود یک هزار و 400 واحد صنعتی به تازگی تعطیل شده‌اند، که احیای مجدد این واحدهای صنعتی و تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش منجر به تعطیل شدن واحدهای صنعتی متعدد در سراسر کشور و آذربایجان غربی شده است، ادامه داد: احیای واحدهای تولیدی و کارخانه‌هایی که تازه تعطیل شده‌اند، باید در اولویت قرار گیرند.
 
وی با اشاره به اینکه در سال « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» باید برای تقویت فرهنگ جهادی بیش از گذشته تلاش شود، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش‌های سرمایه‌گذاری جهت معرفی قابلیت‌های استان، گامی است که باید درراستای جامه عمل پوشاندن به شعار سال باید برداشته شود.
 
نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای فعالیت اقتصادی در استان را خواستار شد و بیان داشت: ضمن‌ تلاش جدی برای احیا واحدهای تعطیل و حفظ کارخانه‌های موفق، لازم است واحدهای صنعتی جدید با همت تلاشگران بخش خصوصی راه‌اندازی شود.
 
بیگی اولویت‌بندی طرح‌های ملی و استانی براساس پیشرفت فیزیکی را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: این موضوع در سند توسعه آذربایجان غربی باید مورد توجه قرار گرفته و طرح‌های مهم با پیشرفت فیزیکی بالا برای تکمیل در اولویت واقع شوند.
 
وی با اشاره به اینکه برای کاهش نرخ بیکاری باید در کشورمان همت جمعی شکل گیرد، بیان داشت: انجام  چنین امر مهمی تنها رسالت دولتمردان و فعالان بخش اقتصادی نبوده، رسانه‌های داخلی و بخش خصوصی باید بسترهای لازم را فراهم کنند.
 
نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی با اظهار به اینکه در استان ما قابلیت‌های مختلفی برای جذب سرمایه‌گذار و فعالیت اقتصادی وجود دارد، خاطرنشان کرد: در صورت معرفی قابلیت‌های معدنی، گردشگری و صنعتی به سرمایه‌گذاران می‌توان فرصت‌های اشتغال را برای همه فراهم کرد.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet