عید سعید غدیرخم
1393/05/20 12:15:02
سرویس فرهنگی
سبحانی‌نیا خبر داد:

چهارشنبه؛ زمان برگزاری جلسه فراکسیون روحانیون مجلس/تنظیم برنامه برای دیدار با مراجع مهمترین محور نشست فراکسیون

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس٬ از برگزاری جلسه هیات رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس در هفته جاری خبر داد و گفت: تنظیم برنامه برای دیدار با مراجع قم از اهم برنامه‌های فراکسیون روحانیون مجلس است.
چهارشنبه؛ زمان برگزاری جلسه فراکسیون روحانیون مجلس/تنظیم برنامه برای دیدار با مراجع مهمترین محور نشست فراکسیون سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس٬ از برگزاری جلسه هیات رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس در هفته جاری خبر داد و گفت: تنظیم برنامه برای دیدار با مراجع قم از اهم برنامه‌های فراکسیون روحانیون مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/75569.jpg چهارشنبه؛,زمان,برگزاری,جلسه,فراکسیون,روحانیون,مجلس/تنظیم,برنامه,برای,دیدار,با,مراجع,مهمترین,محور,نشست,فراکسیون Icana

حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری جلسه هیات رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس در چهارشنبه(22 مرداد) خبر داد و گفت: این جلسه برای تنظیم برنامه‌های جاری فراکسیون تشکیل خواهد شد.

نماینده مردم فیروزه و چناران در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: برنامه دیدار با مراجع نیز در جلسه هفته جاری هیات رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس تنظیم خواهد شد.

وی همچنین از بررسی مسائل فرهنگی روز کشور در فراکسیون روحانیون مجلس خبر داد و افزود: دعوت از برخی از مسئولان نیز از محورهای دیگر جلسه هفته جاری این فراکسیون است.

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: در نشست هفته جاری فراکسیون روحانیون مجلس در مورد مباحث روز کشور به خصوص در رابطه با موضوع عفاف و حجاب بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet