ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/20 14:46:54
سرویس سیاسی
نعمتی خبر داد:

شمخانی و دهقان درباره وضعیت عراق به مجلس گزارش می دهند/انتخاب پورمختار به عنوان تنها نامزد ریاست کمیسیون اصل90

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به حضور شمخانی و دهقان در نشست علنی مجلس، گفت: دبیر شورای عالی امنیت‌ ملی و وزیر دفاع با حضور در مجلس گزارشی را درباره وضعیت عراق ارائه می‌کنند.
شمخانی و دهقان درباره وضعیت عراق به مجلس گزارش می دهند/انتخاب پورمختار به عنوان تنها نامزد ریاست کمیسیون اصل90 سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به حضور شمخانی و دهقان در نشست علنی مجلس، گفت: دبیر شورای عالی امنیت‌ ملی و وزیر دفاع با حضور در مجلس گزارشی را درباره وضعیت عراق ارائه می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/47162.jpg شمخانی,و,دهقان,درباره,وضعیت,عراق,به,مجلس,گزارش,می,دهند/انتخاب,پورمختار,,به,عنوان,تنها,نامزد,ریاست,کمیسیون,اصل90 Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (دوشنبه 20 مرداد) هیأت رئیسه مجلس، گفت: در نشست امروز محمدعلی پورمختار به‌عنوان تنها نامزد تصدی ریاست کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس انتخاب و قرار شد که در نشست‌های آتی صحن علنی این موضوع رأی گیری شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، از حضور علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت‌ ملی در نشست روز(چهارشنبه 22 مرداد) صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: شمخانی در این نشست گزارشی را درباره وضعیت عراق به نمایندگان ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین قرار است حسین دهقان وزیر دفاع با حضور در نشست علنی مجلس در هفته آینده گزارشی را درباره وضعیت عراق ارائه کند.

نعمتی از برگزاری نشست مشترک مجلس، دولت و مرکز پژوهش‌های مجلس در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این نشست با هدف بررسی وضعیت منابع آبی کشور و بررسی راهکارها برای حل این بحران با حضور مسئولان مربوطه به‌ویژه وزیر نیرو برگزار می‌شود.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس،ادامه داد: همچنین دکتر لاریجانی رئیس مجلس در نشست امروز این هیأت گزارشی را درباره وضعیت آبرسانی به 6 هزار روستای کشور ارائه کرد و در این رابطه قرار است که حدود 500 میلیون دلار را سالانه در مدت سه ماه برای اجرای طرح‌های آبرسانی اختصاص دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet