هدر اصلی
1393/05/20 15:24:20
سرویس سیاسی
در پیام بروجردی به سید حسن نصرالله:

جنگ 33 روزه سرآغاز پیروزی ها در مقابل رژیم صهیونیستی بود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی پیامی خطاب به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان سالروز پیروزی رزمندگان مقاومت اسلامی این کشور در مقابل رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت.
جنگ 33 روزه سرآغاز پیروزی ها در مقابل رژیم صهیونیستی بود رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی پیامی خطاب به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان سالروز پیروزی رزمندگان مقاومت اسلامی این کشور در مقابل رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/76266.jpg جنگ,33,روزه,سرآغاز,پیروزی,ها,در,مقابل,رژیم,صهیونیستی,بود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن کامل پیام علاءالدین بروجردی به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان به شرح زیر است:

جناب آقای سید حسن نصرالله

دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

برادر گرامی؛ خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات خود را به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی بزرگ و تاریخی رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در نبرد قهرمانانه 33 روزه علیه رژیم صهیونیستی به جنابعالی و همه رزمندگان مومن و مجاهد مقاومت اسلامی و ملت عزیز لبنان ابراز دارم.

بی‌تردید این نبرد تاریخی که سرآغاز پیروزی‌های بزرگتر مقاومت اسلامی در سطح منطقه و حافظ استقلال و تمامیت ارضی سرزمین تاریخی لبنان از گزند تجاوزات رژیم صهیونیستی بود، برگ زرین دیگری در مبارزات ملت‌های مسلمان در آزادسازی سرزمین‌های اشغالی فلسطین و نابودی رژیم متجاوز صهیونیستی می‌باشد.

برادر گرامی؛ امروز فرهنگ مقاومت تبدیل به فرهنگ همه ملت شجاع فلسطین شده است و مقاومت تحسین‌برانگیز و شجاعانه مردم مظلوم غزه نشان دهنده آن است که امروز هر فلسطینی و لبنانی یک سمبل مقاومت است.

اطمینان دارم نبرد نهایی برای آزادسازی قدس شریف و احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین نزدیک خواهد بود.

موفقیت، سربلندی و عزت روزافزون جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

علاءالدین بروجردی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet