ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/21 10:06:12
سرویس بین الملل
آصفری:

شیعیان از خون شیخ نمر به راحتی عبور نخواهند کرد/ آل‌سعود آستانه تحمل خود را افزایش دهد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه آل‌سعود باید خویشتن‌داری بیشتری از خود در برابر اعتراضات سیاسی نشان دهد، گفت: شیعیان از خون شیخ نمر به راحتی عبور نخواهند کرد.
شیعیان از خون شیخ نمر به راحتی عبور نخواهند کرد/ آل‌سعود آستانه تحمل خود را افزایش دهد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه آل‌سعود باید خویشتن‌داری بیشتری از خود در برابر اعتراضات سیاسی نشان دهد، گفت: شیعیان از خون شیخ نمر به راحتی عبور نخواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/76328.jpg شیعیان,از,خون,شیخ,نمر,به,راحتی,عبور,نخواهند,کرد/,آل‌سعود,آستانه,تحمل,خود,را,افزایش,دهد Icana

محمد‌حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به هشدار آیت‌الله سیستانی در مورد حکم اعدام شیخ نمر، تصریح کرد: شیخ نمر از جمله روحانیون بزرگ جهان اسلام و به خصوص تشیع است و رژیم حاکم بر عربستان مطمئن باشد که شیعیان از خون شیخ نمر به راحتی عبور نخواهند کرد.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: سران رژیم آل‌سعود باید با نگاه به عاقبت سران مصر، یمن، تونس و لیبی  درس عبرت بگیرند چرا که هیچ حکمرانی با سرکوب نمی‌تواند در بلند مدت حکومت کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با بیان اینکه  آل‌سعود آستانه تحمل خود را افزایش دهد، ادامه داد: در خاورمیانه هیچ حکمرانی به اندازه صدام مخالفان خود را اعدام نکرد ولی در نهایت با ذلت برکنار و از صحنه روزگار محو شد.

این نماینده مجلس نهم تصریح کرد: به سران آل‌سعود توصیه می‌کنیم که به جای اعدام مخالفان سیاسی خود، در داخل کشور دست به اصلاحات بزند تا از حجم مخالفت‌ها کاسته شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اعتراض شیخ نمر به بی‌عدالتی‌ها، تبعیض قائل شدن برای شیعیان و ارائه تصویری نادرست از دین از جانب سران وهابی آل‌سعود است و حکومت عربستان نیز باید با سعه صدر بیشتری در برابر این اعتراضات بحق رفتار کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet