هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلطانی:

پرداخت تمام بدهی ازسوی یک ایرانی ،بازی جدید بابک زنجانی است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون انرژی مجلس در این باره که یک ایرانی پرداخت بدهی‌های زنجانی را برعهده گرفته است، گفت: اینها بازی است که بابک زنجانی درآورده و این طور نیست و می خواهند وی را تطهیر کنند.
سه‌شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 08:33
پرداخت تمام بدهی ازسوی یک ایرانی ،بازی جدید بابک زنجانی است عضو کمیسیون انرژی مجلس در این باره که یک ایرانی پرداخت بدهی‌های زنجانی را برعهده گرفته است، گفت: اینها بازی است که بابک زنجانی درآورده و این طور نیست و می خواهند وی را تطهیر کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/44063.jpg پرداخت,تمام,بدهی,ازسوی,یک,ایرانی,،بازی,جدید,بابک,زنجانی,است Icana

امیرعباس سلطانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره این مطلب که یک ایرانی پرداخت بدهی‌های زنجانی را برعهده گرفته است،‌ گفت: این طور نیست و می خواهند بابک زنجانی را تطهیر کنند.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گفته شده این کار توسط یک ایرانی که نامش را نخواست فاش کند پرداخت می شود،‌گفت: اینها بازی است که بابک زنجانی درآورده است.

وی در ادامه با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری،‌ و با بیان اینکه با توجه به اینکه ظرفیت جابجایی بار از فلات مرکزی به خوزستان سالانه 58 هزار میلیون تن و سه میلیون مسافر است،‌ گفت: بهبود وضعیت راه آهن  بسیار مهم است اما در این چند سال نسبت به آن غفلت شده بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعلام این مطلب که رییس جمهور دستور مطالعه ساخت راه آهن از فلات مرکزی به جنوب را  ظرف 5 سال داده است،‌ گفت: متاسفانه جاذبه گردشگری زیاد داریم اما زیر ساخت راه آهن و جاده نداریم و جاده مناسب نداریم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه 7 کارخانه فولاد در کشور است که یکی از آنها در بروجن قرار دارد،‌گفت: این کارخانه80 درصد دربخش احیا و 25 درصد در بخش فولاد پیشرفت داشته است که تا سال آینده به بهره برداری برسد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000