هدر اصلی
1393/05/21 09:06:58
سرویس فرهنگی
افتخاری خبر داد:

برگزاری فراکسیون قرآن و عترت مجلس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس گفت: قرار است طی جلسه ای که در آینده نزدیک با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می کنیم پیرامون مسائل و مشکلات حوزه قرآنی کشور بحث و تبادل نظر داشته باشیم.
برگزاری فراکسیون قرآن و عترت مجلس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس گفت: قرار است طی جلسه ای که در آینده نزدیک با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می کنیم پیرامون مسائل و مشکلات حوزه قرآنی کشور بحث و تبادل نظر داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43730.jpg برگزاری,فراکسیون,قرآن,و,عترت,مجلس,با,حضور,وزیر,فرهنگ,و,ارشاد,اسلامی Icana

لاله افتخاری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام خبر لغو برگزاری جلسه این هفته فراکسیون قرآن و عترت گفت: اعضای فراکسیون طی نامه ای از آقای جنتی برای حضور در فراکسیون قرآن و عترت دعوت به عمل آورد که با استقبال ایشان نیز مواجه شد اما متأسفانه به علت سفری که برای وزیر پیش آمد جلسه این هفته لغو و به زمان دیگری موکول شد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی درباره موضوع جلسه ای که قرار بود با وزیر فرهنگ و ارشاد برگزار شود، اذعان کرد: قرار است طی جلسه ای که در هفته آینده با جناب وزیر برگزار می کنیم، کمیته پایش و نظارت برمنشور توسعه و عملکرد قرآنی کشور فراکسیون قرآن به طرح مباحثی پیرامون مسائل قرآنی کشور پرداخته و مشکلات این حوزه را بیان کنیم.

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی همچنین خبر از تشکیل شورای مرکزی فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در یکشنبه هفته آینده داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet