عید سعید غدیرخم
1393/05/21 09:37:22
سرویس صحن
در صحن مجلس صورت گرفت:

درخواست تشکیل جلسه غیرعلنی برای بررسی اظهارات اخیررئیس جمهور

نماینده شریف آباد و بوانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بیش از ۱۸۰ نفر از نمایندگان برای تشکیل جلسه غیر علنی پیرامون بحث و بررسی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور درخواست کتبی را به امضا رساندند.
درخواست تشکیل جلسه غیرعلنی برای بررسی اظهارات اخیررئیس جمهور نماینده شریف آباد و بوانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بیش از 180 نفر از نمایندگان برای تشکیل جلسه غیر علنی پیرامون بحث و بررسی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور درخواست کتبی را به امضا رساندند. https://cdn.icana.ir/d/019/76336.jpg درخواست,تشکیل,جلسه,غیرعلنی,برای,بررسی,اظهارات,اخیررئیس,جمهور Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، گفت: جمعی از نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 21 مرداد) مجلس شورای اسلامی درخواست تشکیل جلسه غیر علنی پیرامون بررسی اظهارات اخیر رئیس جمهور را به صورت کتبی به امضا رساندند.

وی گفت: در این درخواست اشاره شده که برای بحث و بررسی و تصمیم گیری نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور جلسه ای تشکیل شود.

به گفته زارع این درخواست تاکنون به امضای بیش از180 نفر از نمایندگان رسیده است. 

متن درخواست کتبی نمایندگان مجلس به این شرح است:

"مطابق اصل 113 قانون اساسی رئیس جمهور دومین شخصیت جمهوری اسلامی است که از این جهت دارای جایگاهی رفیع است؛ سخنرانی روحانی در تاریخ 20/5/93 در جمع سفرای جمهوری اسلامی موضوع هتک حرمت جایگاه ریاست جمهوری بود.

نسبت هایی مانند بزدل و لرزان به منتقدان مذاکرات هسته ای داده شد که این عبارات رکیکی است که موجب تضعیف ارتقای جایگاه ریاست جمهوری است لذا ما امضا کنندگان خواستار برگزاری جلسه غیرعلنی پیرامون بحث و بررسی اظهارات اخیر دکتر روحانی هستیم."

به گزارش خانه ملت، امضا کنندگان این درخواست باید آن را به هیات رئیسه تقدیم کرده و هیات رئیسه درباره آن تصمیم گیری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet