هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

بازدیدکمیسیون عمران از فرودگاه مهرآباد و بررسی دلایل سقوط هواپیمای آنتونوف

سرویس اقتصادی
به دنبال سانحه سقوط هواپیمای آنتونوف 140 و همچنین با هدف اطلاع از آخرین وضعیت ناوگان هوایی کشور و بررسی استاندارد پروازها رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه مهراباد بازدید می کنند.
سه‌شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 09:42
بازدیدکمیسیون عمران از فرودگاه مهرآباد و بررسی دلایل سقوط هواپیمای آنتونوف به دنبال سانحه سقوط هواپیمای آنتونوف 140 و همچنین با هدف اطلاع از آخرین وضعیت ناوگان هوایی کشور و بررسی استاندارد پروازها رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه مهراباد بازدید می کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/76137.jpg بازدیدکمیسیون,عمران,از,فرودگاه,مهرآباد,و,بررسی,دلایل,سقوط,هواپیمای,آنتونوف Icana

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، یکی از اولویت های کمیسیون عمران مجلس بررسی استاندارد بودن پروازها است، که در همین راستا رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس امروز از فرودگاه مهرآباد  بازدید می کنند.

بنابر این گزارش در این بازدید که با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور انجام می گیرد اعضای کمیسیون عمران مجلس دلایل سقوط هواپیمای آنتونوف 140 را بررسی و استاندارد پروازهایی که صورت می گیرد را ارزیابی خواهند کرد.

گفتنی است؛ یک شنبه  یک فروند هواپیمای مسافری سپاهان از نوع آنتونف۱۴۰ که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد سقوط کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000