خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/21 10:09:02
سرویس صحن
ایرانپور در جمع خبرنگاران خبر داد؛

تشکیل جلسه مجمع نمایندگان اصفهان با رئیس مجلس پیرامون توهین نهاد ریاست جمهوری

عضو مجمع نمایندگان اصفهان از جلسه اعضای این مجمع با لاریجانی خبر داد و گفت: امروز اعضای این مجمع برای توهینی که نهاد ریاست جمهوری نسبت به اعتراض اعضای مجمع در راستای توقف تونل گلاب ۲ داشتند قرار است در جایگاه صحن جلسه ای با رئیس مجلس برگزار شود.
تشکیل جلسه مجمع نمایندگان اصفهان با رئیس مجلس پیرامون توهین نهاد ریاست جمهوری عضو مجمع نمایندگان اصفهان از جلسه اعضای این مجمع با لاریجانی خبر داد و گفت: امروز اعضای این مجمع برای توهینی که نهاد ریاست جمهوری نسبت به اعتراض اعضای مجمع در راستای توقف تونل گلاب 2 داشتند قرار است در جایگاه صحن جلسه ای با رئیس مجلس برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44853.jpg تشکیل,جلسه,مجمع,نمایندگان,اصفهان,با,رئیس,مجلس,پیرامون,توهین,نهاد,ریاست,جمهوری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ایرانپور در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 21مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران افزود: مجمع نمایندگان استان اصفهان در جهت توهینی که نهاد ریاست جمهوری به نمایندگان استان اصفهان داشتند امروز در جایگاه هیأت رئیسه با لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار خواهند داشت.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ شأنیت و جایگاه نمایندگان حفظ نشده و در این خصوص قرار است با رئیس مجلس صحبت شود همچنین بحث طرح های آبرسانی که دولت باید وضعیت آن را روشن کند از دیگر محور صحبت رئیس مجلس است.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: توقف تونل گلاب 2 و بهشت آباد که از طرح های آبرسانی هستند از سوی دولت انجام گرفته و لذا می خواهیم در این مورد نیز با دکترلاریجانی صحبت کنیم.

وی یادآور شد: متأسفانه امروز برخی از روستاهای استان اصفهان و مناطق شهری این استان آب ندارند و بحران آبی در این مناطق ایجاد شده است و همه اینها به دلیل تصمیمات دولت قبلی و دولت فعلی است.

ایرانپور یادآور شد:دردیداری که با رئیس جمهور برنامه ریزی کرده بودیم، عزل وزیر نیرو را در ابتدا درخواست داشتیم که بدون شک اگر به آن توجهی نشود، بر استیضاح وزیر نیرو که اکنون امضاهای آن نیز انجام شده پافشاری خواهیم کرد .

همچنین امروز متنی درباره توهین نهاد ریاست جمهوری به نمایدگان استان اصفهان آماده شده که بعد از تکمیل، آن را در صحن مجلس قرائت خواهیم کرد.

گفتنی است روز یکشنبه نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به توقف تونل گلاب 2 خواستار دیدار با رئیس جمهور بودند اما از ورود آنها جلوگیری شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet