خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 11:14:48
سرویس صحن

مجلس برای بررسی اظهارات دیروز رئیس جمهور جلسه غیر علنی تشکیل داد

مجلس شورای اسلامی به درخواست تعدادی از نمایندگان که درخواست کتبی برای برگزاری این جلسه و بررسی اظهارات روز گذشته رئیس جمهور را داشتند، جلسه غیر علنی تشکیل داد.
مجلس برای بررسی اظهارات دیروز رئیس جمهور جلسه غیر علنی تشکیل داد مجلس شورای اسلامی به درخواست تعدادی از نمایندگان که درخواست کتبی برای برگزاری این جلسه و بررسی اظهارات روز گذشته رئیس جمهور را داشتند، جلسه غیر علنی تشکیل داد. https://cdn.icana.ir/d/019/40705.jpg مجلس,برای,بررسی,اظهارات,دیروز,رئیس,جمهور,جلسه,غیر,علنی,تشکیل,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 21مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، با اعلام خبر برگزاری جلسه غیر علنی مجلس از خبرنگاران و نمایندگان دولت خواست تا جلسه را ترک کنند.

در این جلسه نوبخت سخنگوی دولت و انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور حضور دارند.

به گزارش خانه ملت، روز گذشته رئیس جمهور در جمع نمایندگی های ایران در خارج از کشور گفته بود " یک عده به ظاهر شعار می دهند ولی بزدل سیاسی اند. هر وقت می خواهد مذاکره شود یک عده می گویند ما داریم می لرزیم. خب به جهنم! بروید یک جای گرم پیدا کنید برای خودتان. چه کار کنیم؟ خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده . ما چه کار کنیم؟"

این اظهارات از روز گذشته تا امروز انتقادات زیادی در مجلس و خارج از آن را به همراه داشته است.

تعداد زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز از زمان آغاز جلسه علنی، درخواست مکتوبی مبنی بر تشکیل جلسه غیر علنی و بررسی اظهارات رئیس جمهور تهیه کرده و آن را به امضا رساندند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet