خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/21 11:17:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کریمیان:

مریوان منطقه آزاد می‌شود

نماینده مردم مریوان در مجلس گفت: رئیس شورای عالی مناطق آزاد کشور در جریان سفر به کردستان از رائه طرح تبدیل مریوان به منطقه آزاد تجاری به دولت خبر داد.
مریوان منطقه آزاد می‌شود نماینده مردم مریوان در مجلس گفت: رئیس شورای عالی مناطق آزاد کشور در جریان سفر به کردستان از رائه طرح تبدیل مریوان به منطقه آزاد تجاری به دولت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44826.jpg مریوان,منطقه,آزاد,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازباشگاه خبرنگاران؛امید کریمیان نماینده مردم مریوان در مجلس از تبدیل مریوان به منطقه آزاد تجاری خبر داد و گفت: کردستان حدود 230 کیلومتر مرز رسمی با عراق دارد، بنابراین از زیرساختهای تجاری و اقتصادی برای صادرات به عراق برخوردار است.

وی تصریح کرد: مریوان زمینه‌های لازم برا ی تبدیل شدن به منطق آزاد تجاری را داشته و با این اقدام مبادلات مرزی بین ایران و عراق افزایش خواهد یافت.
وی ادامه داد: آقای ترکان رئیس شورای عالی مناطق آزاد کشور در جریان سفر هفته گذشته خود به کردستان از ارائه طرح تبدیل مریوان به منطقه آزاد به دولت خبر داد.
نماینده مردم مریوان اظهار داشت: امیدواریم با تبدیل مریوان به منطقه آزاد تجاری وضعیت اقتصادی استان از جمله مریوان بهبود یابد. /

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet