هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان:

بازار هیچ کشوری به اندازه ایران مملو از کالاهای بی‌کیفیت نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع مجلس با تأکید بر اینکه سازمان ملی استاندارد نتوانسته است وظیفه خود را در قبال کالاهای موجود در بازار انجام دهد، گفت:‌ هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بازارش این چنین مملو از کالاهای بی‌کیفیت شود.
سه‌شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 10:31
بازار هیچ کشوری به اندازه ایران مملو از کالاهای بی‌کیفیت نیست عضو کمیسیون صنایع مجلس با تأکید بر اینکه سازمان ملی استاندارد نتوانسته است وظیفه خود را در قبال کالاهای موجود در بازار انجام دهد، گفت:‌ هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بازارش این چنین مملو از کالاهای بی‌کیفیت شود. http://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg بازار,هیچ,کشوری,به,اندازه,ایران,مملو,از,کالاهای,بی‌کیفیت,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛عزیز اکبریان، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از پیگیر بودن کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی نسبت به عملکرد سازمان ملی استاندارد خبر داد و گفت:‌ امروز، بازارهای ما پر از کالاهای نامرغوب چینی است و گویی این سازمان هیچ وظیفه‌ای در قبال این مقوله ندارد.

وی افزود: چطور می‌شود که چند سال شیر پرچرب با روغن پالم به بازار عرضه شود، اما مؤسسه برای آن پاسخی نداشته باشد؟
 
اکبریان با تأکید بر اینکه سازمان ملی استاندارد نه در حوزه داخلی و نه حوزه خارجی نتوانسته است وظیفه خود را انجام دهد، گفت:‌ در بازار ما اجناس نامرغوب، فراوان وجود دارد و این در حالیست که هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بازارش این چنین مملو از کالاهای بی‌کیفیت شود.
 
وی بیان کرد:‌ بر اساس قانون ارتقای کیفیت کالاهای داخلی مؤسسه ملی استاندارد اختیار یافت بر بازار تولید داخل و نیز کالاهای وارداتی نظارت کند.
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ضعف نظارت و سردگمی سازمان ملی استاندارد مشهود است و اکنون هم‌میهنان اصلاً نمی‌دانند برای مثال به ماشین خود چه قطعه‌ای می‌بندند؟/
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000