ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/21 11:38:15
سرویس صحن
عزیزی در تذکر شفاهی:

وزارت جهاد کشاورزی بهای گندم خریداری شده را هر چه سریعتر پرداخت کند

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی از وزیر جهاد کشاورزی خواستار تسریع در پرداخت بهای گندم شد.
وزارت جهاد کشاورزی بهای گندم خریداری شده را هر چه سریعتر پرداخت کند نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی از وزیر جهاد کشاورزی خواستار تسریع در پرداخت بهای گندم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/54720.jpg وزارت,جهاد,کشاورزی,بهای,گندم,خریداری,شده,را,هر,چه,سریعتر,پرداخت,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، قاسم عزیزی در نشست علنی امروز (سه شنبه 21 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: انتظار می رود که این وزارتخانه به پرداخت بهای گندم خریداری شده هر چه زودتر اقدام کند همچنین با توجه به افزایش هزینه های کاشت، داشت و برداشت انتظار می رود که قیمت تعیین شده برای سال آینده به نحوی باشد که تشویق کشاورزان را برای تولید این محصول استراتژیک در پی داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه ،‌بودجه و محاسبات مجلس همچنین در تذکر به وزیر نیرو گفت: تامین آب شهرک صنعتی آستانه باید مورد توجه قرار گیرد اکنون دو سال است که سرمایه گذار بلاتکلیف مانده و علی رغم تعهد آب منطقه ای استان مرکزی تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

وی افزود:همچنین انتظار می رود که جهت تخصیص آب به واحدهای دامداری و مرغداری شهرستان شازند تدابیر لازم اتخاذ شود.

عزیزی تصریح کرد:متاسفانه استفاده بیش از حداز سفره های زیرزمینی برای جوانان بیکار منطقه اشتغال ایجاد نکرده و آن دسته که به دنبال مشاغلی نظیر مرغداری و دامداری هستند با عدم تخصیص آب توسط وزارت نیرو مواجه اند.

نماینده مردم شازند در مجلس همچنین در تذکر به وزیر اقتصاد گفت: پرداخت وام ازدواج به جوانان باید سرعت بیشتری گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet