خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 11:57:46
سرویس صحن
خسروی در نطق میان‌دستور:

بازار عزل و نصب‌ها در سمنان در حال پررونق شدن است

نماینده مردم سمنان مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار سمنان تحت تاثیر یکی از نمایندگان استان با عزل و نصب‌های پی‌درپی موجب نارضایتی مردم شده است، گفت: وزیر کشور هوشیار باشید که بازار عزل و نصب‌ها در سمنان کم کم به بازار پررونقی تبدیل می‌شود.
بازار عزل و نصب‌ها در سمنان در حال پررونق شدن است نماینده مردم سمنان مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار سمنان تحت تاثیر یکی از نمایندگان استان با عزل و نصب‌های پی‌درپی موجب نارضایتی مردم شده است، گفت: وزیر کشور هوشیار باشید که بازار عزل و نصب‌ها در سمنان کم کم به بازار پررونقی تبدیل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43028.jpg بازار,عزل,و,نصب‌ها,در,سمنان,در,حال,پررونق,شدن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا خسروی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 21 مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور با اشاره به فجایع غزه تحولات عراق و سوریه خطاب به رژیم صهیونیستی ،گفت: سنت الهی این است که به‌زودی انتقام سختی از شما گرفته خواهد شد.

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا سعی دارد میز مذاکره را هیچ یا همه چیز معرفی کند ،ادامه داد: کلید خوشبختی که آمریکا برای مردم تصویرسازی می‌کند به همراه خود یک قفل دارد و آن مبانی جمهوری اسلامی و رأس نظام است.

وی با اشاره به رویدادهای اخیر حوزه انتخابیه خود خطاب به وزیر کشور افزود: متاسفانه به اطلاع شما برسانم استاندار سمنان چند وقتی است تحت تاثیر یکی از نمایندگان استان با عزل و نصب‌های پی‌درپی و بی‌مورد موجب نارضایتی مردم را فراهم کرده است.

خسروی با بیان اینکه بدانید بزرگترین ناسپاسی را نسبت به مردم سمنان انجام داده‌اید تصریح کرد: مردم سمنان در سخت‌ترین شرایط اقتصادی چشم امید به مسئولان دارند تا به جای سیاسی‌کاری‌های بی‌مورد به دنبال حل مشکلاتشان باشند.

وی با بیان اینکه آنچه که مدتی است که در حوزه انتخابیه‌ام رخ می‌دهد هر چند در تاریخ شهرستان واقعه مهمی محسوب نخواهد شد اما امتحان مهمی برای دست‌اندرکاران این اتفاقات سیاسی است، گفت: وزیر کشور هوشیار باشید که بازار عزل و نصب‌ها در سخنان کم‌کم به بازار پررونق تبدیل می‌شود و تدبیر و امید دولت برای زادگاه رئیس جمهور چیز جز عزل و نصب‌های بی‌دلیل، ناعادلانه و خنده‌دار به همراه نخواهد داشت.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه استاندار غیربومی سخنان فردی باسابقه روابط عمومی را به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی استانداری برمی‌گزیند، ادامه داد: این در حالی است که مردم دردکشیده حوزه انتخابیه‌ام سال جدید را با کلکسیونی از حوادث مترقبه شامل زلزله، خشکسالی و حوادث قطار تلف شدن 75 هزار رأس دام عشایر شروع کرده‌اند.

وی خطاب به رحمانی فضلی با بیان اینکه رسیدگی عاجل به مردم آسیب‌دیده به نیروی فنی نیاز دارد نه گزارشگر، گفت: ای کاش به جای این بازی‌های سیاسی، به فکر ارتقای فولاد محله باشید و آرزوی دیرینه مردم خطه سرسبز مهدیشهر را محقق کنید.

خسروی با بیان اینکه در اقدامی قابل تأمل چهره‌ای محبوب و شناخته شده در سطح استان که سابقه زندانی شدن در رژیم گذشته را در سابقه خود داشته و منشأ خدمات بسیار زیادی در دانشگاه پیام نور بوده به بهانه واهی از ریاست دانشگاه پیام نور کنار گذاشته خطاب به فرجی دانا توضیح داد: قطعاً مدیران شما علت روشنی درخصوص حذف شبانه این مدیر خدوم به شما ارائه ندادند تذکر می‌دهند رویه آقای فراهانی رئیس این دانشگاه در انتصاب مدیران جز نارضایتی و مأیوس کردن قشر فرهیخته و دانشگاهی فایده دیگری نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه متاسفانه تاکیدات رهبری مبنی بر اینکه مبادا جریان مومن با شعار اعتدال کارزده شوند توسط مدیران شما به فراموشی سپرده شده است، خطاب به مختارپور گفت: چرا علی‌رغم وجود نیروهای شایسته در نهاد کتابخانه‌ها، فردی را از سازمان غیرمرتبط مامور می‌کنید.

وی خطاب به جنتی با بیان اینکه هوشیار باشید این اقدامات مدیران شما جز کشتن روحیه رقابت‌پذیری اثر دیگری ندارد، گفت: چرا با این اقدامات در مردم نارضایتی ایجاد می‌کنید، جواب مردم به کنار، جواب وجدان خود را چه می‌دهد؟

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه این عزل و نصب‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که در سال گذشته حداقل چندین فقره آتش‌سوزی در شهرک صنعتی سمنان اتفاق افتاده، افزود: جای تعجب است که هیچ مدیری از طرف استان حتی بازخواست هم نشده است.

وی خطاب به وزیر صنعت با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی را دریابید وگرنه تا چندی دیگر نیم سوخته‌های آن را تحویلتان می‌دهم، ادامه داد: من برای آخرین بار اخطار می‌دهم که کارنامه خود را در پیشگاه مردم خراب نکنید و به همکاران خود می‌گویم مدیریت استان شرکت سهامی نیست که نماینده سهم‌خواهی شهرستانی داشته باشد.

خسروی با بیان اینکه اخلاص در قول و عمل را سرلوحه کار خود قرار داده و منافع استان را فردای اقدامات تبلیغاتی خود نکنید، گفت: بدانید فرصت‌های مسئولیت همچون برق و باد می‌گذرد اما سرافکندگی برای کسانی می‌ماند که در پیشگاه مردم به جای کارنامه خدمت کارنامه جدال سیاسی را به نمایش گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه بدانید آنگونه که یک سرباز در دفاع از آرمان‌هایش جانش را در طبق اخلاص می‌گذارد، آبرو و اعتبارم را برای اسلام و انقلاب و مردم حوزه انتخابیه‌ام به دست می‌گیرم، ادامه داد: وزیر نیرو، کار کارشناسی انتقال آب دریای خزیر به کویر مرکزی به اتمام رسیده است منتظر چه هستید؟ وزیر، جنگ آینده بر سر آب خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در حال حاضر فقط در شهرستان‌های سمنان 22 حلقه چاه به صورت مستقیم وارد شبکه توزیع می‌شود، گفت: سطح آب‌های زیرزمینی از 17 متر اول انقلاب به 250 متر رسیده است. در شهر مریزاد با وجود چشمه‌سارهای فراوان، روزانه چندین ساعت قطعی آب داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در مهدیشهر و سرخه و مابقی شهرهای استان وضعیت بهتر از این نیست، تصریح کرد: آیا وقت آن نرسیده که به فکر مشکل بی‌آبی سمنان باشیم؟ وقتی سازمان محیط‌زیست به سازمان محیط ایست تبدیل شده است، با اظهانظر بی‌پایه این سازمان، کار را به تعویق نیاندازید.

خسروی با بیان اینکه این سازمان در ماجرای واردات بنزین، آتش‌سوزی جنگل‌ها، مرگ 2 میلیون ماهی در فشافوهیه، آلودگی رودخانه‌ها و خشک شدن تالاب‌ها اقدامات اساسی انجام نداده است، افزود: چرا در پروژه انتقال آب دریای خزر با وجود موافقت کارشناسان به بهانه حفاظت از محیط‌زیست سنگ‌اندازی می‌کنند.

وی خطاب به وزیر نیرو با بیان اینکه قول شما در سفر اخیرتان به سمنان درخصوص احداث سد فینس به مردم امید تازه‌ای بخشیده است، گفت: قولتان را فراموش نکنید.

خسروی خطاب به خسروی وزیر جهاد گفت: درخواست عشایر و کشاورزان حوزه انتخابیه در مورد واگذاری علوفه در قبال گوشت هنوز به نتیجه قابل قبولی نرسیده است. به گونه‌ای رفتار نکنید که مردم بگیند کلاه شما پشمی ندارد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه این روزها صحبت از قرض گرفتن صندوق توسعه ملی جهت تشکیل صندوقی برای وام ازدواج جوانان است و این امر در حالی است که هنوز تکلیف معوقات صدهزار میلیارد تومانی بانک‌ها مشخص نیست، ادامه داد: وزیر اقتصاد چرا هیچ بانکی نسبت به بدهکاران بانکی خود اقدام  نمی‌کند. با وصول بخشی از این معوقات بانکی مشکل وام ازدواج جوانان حل می‌شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet