وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 12:33:54
سرویس صحن
محجوب در جمع خبرنگاران:

رئیس جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان نگزید

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافق طرح و بیان انتقادات هستم، گفت:‌ رئیس جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید.
رئیس جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان نگزید نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافق طرح و بیان انتقادات هستم، گفت:‌ رئیس جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید. https://cdn.icana.ir/d/019/74315.jpg رئیس,جمهور,سابق,بارها,به,ساحت,مجلس,توهین,کرد,و,آقایان,ککشان,نگزید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا محجوب در حاشیه نشست علنی امروز (سه‌شنبه 21 مرداد) مجلس شورای اسلامی و در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور گفت: من موافق انتقاد هستم اما باید فضای انتقاد برای همگان فراهم شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس نهم افزود: نمایندگان مجلس یادشان باشد رئیس‌جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید.

وی با بیان اینکه هرکس باید ایده و نظرات خود را بیان کند، تصریح کرد: اگر مجلس بر اساس کاری که امروز کرده (اشاره به جلسه غیرعلنی) رفتار کند به اعتقاد من گام مثبتی است.

محجوب تصریح کرد: زمانی که رئیس‌جمهور قبلی ضبط ‌صوت و نوار در مجلس پخش کرد و 17هزار میلیارد به کشور تحمیل کرد، کسی حرفی نزد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تأکید بر اینکه نباید دایره انتقاد را محدود کرد، گفت: به طور مثال در طرح باروری که در جلسه قبلی مورد بررسی قرار گرفت این موضوع به تصویب رسید که رسانه‌ها پیرامون این موضوع تبلیغ نکرده و محدود شود که چنین چیزی در آستانه روز خبرنگار اقدام درستی نبود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet