خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 13:36:40
سرویس اجتماعی
فیاضی خبر داد:

طرح دو ‌فوریتی مجلس برای تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از تلاش اعضای این کمیسیون برای به نتیجه رساندن طرح دو فوریتی تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی درمجلس خبر داد و گفت: این طرح با بیش از ۱۰۰ امضا روز یکشنبه آینده در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.
طرح دو ‌فوریتی مجلس برای تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از تلاش اعضای این کمیسیون برای به نتیجه رساندن طرح دو فوریتی تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی درمجلس خبر داد و گفت: این طرح با بیش از 100 امضا روز یکشنبه آینده در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/51943.jpg طرح,دو,‌فوریتی,مجلس,برای,تعیین,تکلیف,مربیان,پیش‌دبستانی,و,شرکتی Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی، افزود: با توجه به اهمیت این مهم، طرح دو ‌فوریتی برای اصلاح ماده 17 قانون معلمان پیش‌دبستانی و شرکتی تهیه شد که یکشنبه 25 مرداد در صحن مجلس بررسی می‌شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این طرح با الحاق تبصره‌ای به ماده 17 قانون معلمان پیش‌دبستانی و شرکتی، ممنوعیت حق‌التدریس برای کسانی که تحت عنوان نیروهای شرکتی یا پیش دبستانی هستند را لغو می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ درباره چگونگی تامین منابع مالی در این طرح،‌ گفت: منابع مالی این طرح از منابع حق‌التدریس فعلی آموزش و پرورش که به شاغلان داده می‌شود به این ترتیب بارمالی نیز برای این وزارتخانه به همراه ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تاکنون بیش از 100 امضا برای دو فوریت این طرح جمع آوری شده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet