هدر اصلی
1393/05/21 14:20:23
سرویس اجتماعی
حداد عادل:

تلاش‌برای جلوگیری از طرح استیضاح وزیر علوم نتیجه‌بخش نبود/توصیه به سعه صدر مجلس و دولت

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تلاش‌های زیادی برای جلوگیری از طرح استیضاح وزیر علوم صورت گرفت اما نتیجه‌ای نداشت بر سعه صدر دولت و مجلس برای حل دغدغه‌های فی مابین تاکید کرد.
تلاش‌برای جلوگیری از طرح استیضاح وزیر علوم نتیجه‌بخش نبود/توصیه به سعه صدر مجلس و دولت عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تلاش‌های زیادی برای جلوگیری از طرح استیضاح وزیر علوم صورت گرفت اما نتیجه‌ای نداشت بر سعه صدر دولت و مجلس برای حل دغدغه‌های فی مابین تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/52634.jpg تلاش‌برای,جلوگیری,از,طرح,استیضاح,وزیر,علوم,نتیجه‌بخش,نبود/توصیه,به,سعه,صدر,مجلس,و,دولت Icana

غلامعلی حدادعادل در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر علوم حدود 4 الی 5 ماه است که در مجلس مطرح شده، گفت: تلاش‌های زیادی برای حل موضوع صورت گرفت اما احساس استیضاح کنندگان این بود که دغدغه‌های آنان رفع نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر این اساس هیات رئیسه طبق آیین نامه داخلی مجلس طرح استیضاح وزیر علوم را اعلام وصول کرد.

وی درباره اظهارات مطرح شده مبنی بر سیاسی بودن طرح استیضاح وزیر علوم، افزود: اینکه مطرح می شود پیگیری استیضاح سیاسی است شاید از طرف مقابل یعنی استیضاح کنندگان این نظر وجود داشته باشد که افرادی که طرح استیضاح را سیاسی می دانند کار سیاسی می کنند.

حداد عادل درباره ارزیابی از روند استیضاح وزیر علوم در مجلس، گفت: باید منتظر ماند تا ببینیم نظر نهایی مجلس چیست.

وی در پاسخ به اینکه سعه صدر نمایندگان تا چه اندازه می‌تواند از طرح و اعلام وصول طرح‌های استیضاح جلوگیری کند، تاکید کرد: سعه صدر از صفات پسندیده‌ای است که هم دولت و هم مجلس باید داشته باشند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet