خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 14:57:23
سرویس سیاسی
محسنی‌ثانی در تشریح نشست غیرعلنی امروز مجلس:

رئیس مجلس معترضان را قانع کرد/تأکید بر توجه به اولویت‌های کنونی کشور

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، در تشریح نشست غیرعلنی امروز مجلس، گفت:در نشست امروز پس اظهارات تعدادی از منتقدان، رئیس مجلس توضیحاتی را مطرح کرد که خوشبختانه مواضع غنی و مناسب دکتر لاریجانی معترضان را قانع کرد.
رئیس مجلس معترضان را قانع کرد/تأکید بر توجه به اولویت‌های کنونی کشور عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، در تشریح نشست غیرعلنی امروز مجلس، گفت:در نشست امروز پس اظهارات تعدادی از منتقدان، رئیس مجلس توضیحاتی را مطرح کرد که خوشبختانه مواضع غنی و مناسب دکتر لاریجانی معترضان را قانع کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/73417.jpg رئیس,مجلس,معترضان,را,قانع,کرد/تأکید,بر,توجه,به,اولویت‌های,کنونی,کشور Icana

محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست علنی امروز (سه شنبه 21 مرداد) مجلس، گفت: این نشست با هدف بررسی مواضع و اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور در جمع سفرا برگزار شد که در این نشست 5 نفر از نمایندگان توضیحاتی را در این رابطه ارائه کردند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست پس از انتقادات برخی نمایندگان مجلس، دکتر لاریجانی رئیس مجلس مباحثی را درباره اولویت‌های کنونی کشور به‌ویژه در حوزه حل گرانی و بیکاری ارائه کرد که خوشبختانه نمایندگان پس توضیحات رئیس مجلس قانع شدند.

وی با بیان اینکه مواضع غنی و بسیار مناسب رئیس مجلس در نشست غیر علنی امروز موجب شد که موضوع اعتراض و انتقاد برخی از نمایندگان نسبت به اظهارات رئیس جمهور منتفی شود، افزود: لاریجانی در این نشست اعلام کرد که هم‌اکنون نگاه مجلس معطوف به مسائل اقتصادی و معیشتی است و همین نگاه باید از سوی نمایندگان ادامه پیدا کند.

محسنی‌ثانی با بیان اینکه در شرایط کنونی مسائل حاشیه‌ای هیچ جایگاهی در مجلس ندارد، افزود: در نشست امروز گفته شد که در وضعیت کنونی مسائل حاشیه‌ای نباید جایگزین مسائل اصلی کشور شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet