خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 15:03:36
سرویس سیاسی
روایت جعفرزاده ایمن آبادی از جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی:

تدبیر لاریجانی آرامش را به فضای مشوش از اظهارات رییس جمهور در مجلس بازگرداند

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این که تدبیر ریاست مجلس آرامش را بر فضای مجلس حاکم کرد، گفت: لاریجانی خواستار تمرکز مجلس بر حل مشکلات کشور شد و از نمایندگان خواست به خاطر تمامی مشکلات داخلی و تهدیدات خارجی با آرامش بیشتری مطالب خود را در فضای سیاسی کشور مطرح و از کنار برخی از مسائل نیز گذر کنند.
تدبیر لاریجانی آرامش را به فضای مشوش از اظهارات رییس جمهور در مجلس بازگرداند عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این که تدبیر ریاست مجلس آرامش را بر فضای مجلس حاکم کرد، گفت: لاریجانی خواستار تمرکز مجلس بر حل مشکلات کشور شد و از نمایندگان خواست به خاطر تمامی مشکلات داخلی و تهدیدات خارجی با آرامش بیشتری مطالب خود را در فضای سیاسی کشور مطرح و از کنار برخی از مسائل نیز گذر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/73437.jpg تدبیر,لاریجانی,آرامش,را,به,فضای,مشوش,از,اظهارات,رییس,جمهور,,در,مجلس,بازگرداند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت در خصوص جزییات جلسه غیر علنی امروز – سه شنبه 21 مرداد- گفت: در جلسه غیر علنی امروز نمایندگان در مورد اظهارات روز گذشته رییس جمهور انتقاداتی داشتند که بدون ثبت نام موافق و مخالفت حدود 30 نفر صحبت کردند که 5 نفر از اعضای جبهه پایداری نیز انتقادات بسیار تندی را مطرح کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: رییس مجلس با تشریح شرایط کنونی کشور و قرار داشتن در مذاکرات هسته ای، موضوع داعش، تهدیدات کشورهای همسایه و وضعیت داخلی، مسایل بودجه و اعتبارات همه را به آرامش دعوت کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی هم چنین تصریح کرد: ریاست مجلس در جلسه غیر علنی از اظهارات رییس جمهور دفاع نکرد اما از نمایندگان خواست از کنار برخی از اظهارات گذر کنند و قول داد که با شخص رییس جمهور نیز صحبت های لازم را داشته باشد.

وی تصریح کرد: دکتر لاریجانی در این جلسه تاکید کرد که نباید فکر کنیم که حتما مخاطب این اظهارات مجلس بوده است شاید از اساس رییس جمهور به طرف خارجی این حرف ها را زده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این که تدبیر ریاست مجلس آرامش را بر فضای خانه ملت حاکم کرد، گفت: لاریجانی خواستار تمرکز مجلس بر حل مشکلات کشور شد و از نمایندگان خواست به خاطر تمامی مشکلات داخلی و تهدیدات خارجی با آرامش بیشتری مطالب خود را در فضای سیاسی کشور مطرح کنند ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet