خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/21 15:18:11
سرویس اقتصادی
نریمان در گفت وگو با خانه ملت:

صفر تا 100 ساخت شهرک‌ها و شهرهای جدید به مردم واگذار می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه طرح های روبنایی و زیربنایی ساخت شهرهای جدید منحصرا نباید در اختیاردولت باشد،گفت: دولت آمادگی دارد صفر تا ۱۰۰ ساخت شهرک ها و شهرهای جدید را به مردم واگذارکند و خودش به عنوان ناظر عالی مدیریت راهبردی در این رابطه را انجام دهد.
صفر تا 100 ساخت شهرک‌ها و شهرهای جدید به مردم واگذار می شود معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه طرح های روبنایی و زیربنایی ساخت شهرهای جدید منحصرا نباید در اختیاردولت باشد،گفت: دولت آمادگی دارد صفر تا 100 ساخت شهرک ها و شهرهای جدید را به مردم واگذارکند و خودش به عنوان ناظر عالی مدیریت راهبردی در این رابطه را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/46975.jpg صفر,تا,100,ساخت,شهرک‌ها,و,شهرهای,جدید,به,مردم,,واگذار,می,شود Icana

محسن نریمان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با یادآوری برگزاری اولین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید، همزمان با چهاردهمین  نمایشگاه بین‌اللملی صنعت ساختمان، در رابطه با هدف از برگزاری این نمایشگاه، گفت: شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید با هدف معرفی ظرفیت های بالقوه و فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید به سرمایه گذاران و جذب امکانات و حمایتهای بخش خصوصی اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه سیاست وزارت راه و شهرسازی سرمایه گذاری بر مبنای سیاست برد- برد است ، تصریح کرد: در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید تسهیلات ویژه ای برای جذب سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است که با استقبال خوب فعالان بخش خصوصی مواجه شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه دولت معتقد است نباید طرح های روبنایی  و زیربنایی شهرهای جدید منحصرا در اختیار بخش دولتی باشد، افزود: دولت بر تعامل با بخش خصوصی تاکید دارد و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید در همین راستا و با هدف استفاده از ظرفیت های مدیریتی و مالی مردم برگزار شده است.

نریمان گفت: دولت آمادگی دارد صفر تا 100 ساخت شهرک ها و شهرهای جدید را به مردم واگذارکند و خودش به عنوان ناظر عالی مدیریت راهبردی در این رابطه را انجام دهد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه ما دست سرمایه گذاران را می فشاریم، تصریح کرد: اگر سرمایه گذاران در امور شهرهای جدید وارد عمل شوند مشوق‌هایی در نظر گرفته شده است که  سرمایه گذاران هم از حاشیه سود مطمئن برخوردار شوند و هم در ساخت شهرها و شهرکهای جدید با هویت ایرانی-اسلامی و به عنوان شهرهای پایدار با استاندارد بالا مشارکت کنند.

گفتنی است؛ روز گذشته سید مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران و اعضای این کمیسیون از اولین نمایشگاه تخصصی فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید که همزمان با چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان افتتاح شده است بازدید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet