خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/06/01 08:04:00
سرویس اقتصادی
نوروزی مطرح کرد:

گلستان رتبه 28 در نرخ بیکاری را داراست /صنعت استان گلستان پویا نیست

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس،گفت: در استان گلستان کمتر از ۲۳ ناحیه صنعتی وجود دارد که متأسفانه فقط با ۱۵ درصد ظرفیت کار می کنند.
گلستان رتبه 28 در نرخ بیکاری را داراست /صنعت استان گلستان پویا نیست نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس،گفت: در استان گلستان کمتر از 23 ناحیه صنعتی وجود دارد که متأسفانه فقط با 15 درصد ظرفیت کار می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/52416.jpg گلستان,رتبه,28,در,نرخ,بیکاری,را,داراست,/صنعت,استان,گلستان,پویا,نیست Icana

رحمت الله نوروزی درگفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیهخبرگزای خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش صنعت شهرستان علی آبادکتول در استان گلستان،گفت:متأسفانه استان گلستان تا به امروز در بخش صنعت توسعه قابل توجهی نداشته است.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شوری اسلامی،تصریح کرد: استان گلستان از قطب های کشاورزی کشور محسوب می شود اما متأسفانه سوء مدیریت مسئولان ذی ربط باعث تغیر کاربری بسیاری از اراضی کشاورزی و کاهش سطح کشت بسیاری از محصولات کشاورزی این استان شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:متأسفانه این سوء تدبیر باعث شده که استان گلستان نه تنها در بخش کشاورزی بلکه در بخش صنعت هم با رکود چشمگیری مواجه شود به همین علت نرخ بیکاری در استان گلستان با توجه به ظرفیت های مطلوب این استان بسیار بالا است.

گلستان رتبه 28 در نرخ بیکاری را داراست

نوروزی،با بیان اینکه استان گلستان رتبه 28 در نرخ بیکاری را به خود اختصاص داده است،افزود:متأسفانه استان گلستان با تراکم جمعیتی نسبتا بالا بیشترین درصد بیکاری و کمترین درصد توسعه در بخش صنعت را به خود اختصاص داده است.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: در استان گلستان کمتر از 23 ناحیه صنعتی وجود دارد که متأسفانه فقط با 15 درصد از صدرصد ظرفیت کار می کنند.

فقدان صنایع مادر در استان گلستان

این نماینده مردم در مجلس نهم،با انتقاد از اینکه صنعت استان گلستان پویا نیست،اظهارداشت: متأسفانه صنایع استان نوپا و خرده است و صنایع مادر در استان گلستان توسعه پیدا نکرده است به همین علت باید در راستای توسعه صنعت عملکرد جدی ومدونی از سوی مسئولان ذی ربط صورت گیرد.

بیمارستان علی آباد کتول فاقد آزمایشگاه است

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس،گفت: متأسفانه با وجود بیمارستان در شهرستان علی آباد کتول در حال حاضرمعضل نبود پزشک متخصص و امکانات آزمایشگاهی در بیمارستان این شهرستان بیداد می کند به همین جهت تجیز این بیمارستان باید هر چه سریعتر در دستور کار وزیر بهداشت و درمان قرار گیرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet