ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/21 17:26:02
سرویس اقتصادی
عباسپور در تشریح جزئیات جلسه کمیسیون صنایع و معادن عنوان کرد:

پاسخگویی نعمت زاده به سوال نمایندگان در جلسات آینده

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل حضور در مراسم رونمایی از بسته خروج از رکود تورمی، به کمیسیون صنایع و معادن نیامد و پاسخ به سوالات نمایندگان به جلسات آینده موکول شد.
پاسخگویی نعمت زاده به سوال نمایندگان در جلسات آینده سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل حضور در مراسم رونمایی از بسته خروج از رکود تورمی، به کمیسیون صنایع و معادن نیامد و پاسخ به سوالات نمایندگان به جلسات آینده موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg پاسخگویی,نعمت,زاده,به,سوال,نمایندگان,در,جلسات,آینده Icana

روح الله عباسپور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار جلسه کمیسیون صنایع و معادن گفت: نخستین محور مورد بحث در جلسه امروز، مربوط به طرح اجازه به سازمان ها، دستگاهای دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی برای استفاده از انرژی خورشیدی بود که از سوی تعدادی از نمایندگان طراحی، اما به دلیل اعتقاد اعضا مبنی بر کلی و غیر قابل اجرا بودن طرح، با آن موافقت نشد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین اعضا معتقد بودند که این طرح در بودجه سال 93 با همین کیفیت آمده، در نهایت مقرر شد که این پیشنهاد نیز در طرح حمایت از تولید لحاظ شود.

وی ادامه داد: مورد دیگر در رابطه با گزارش اعضای کارگروه ناظر کمیسیون صنایع و معادن در شورای رقابت بود که مشروح این گزارش پس از تکمیل، رسانه ای خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: بحث سوم نیز در مورد بررسی گزارش وضعیت صنعت آلومینیم کشور جهت ارائه به صحن علنی مجلس بود که بنا شد این طرح هم پس از تکمیل اعلام شود.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز به دلیل حضور در مراسم رونمایی از بسته خروج از رکود تورمی در کمیسیون صنایع و معادن حضور نیافت و پاسخ به سوالات نمایندگان به جلسات آینده موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet