هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بازدید کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از مترو مشهد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از برنامه سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در روز پنج شنبه و جمعه این هفته به مشهد خبرداد.
سه‌شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 18:26
بازدید کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از مترو مشهد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از برنامه سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در روز پنج شنبه و جمعه این هفته به مشهد خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/43042.jpg بازدید,کمیسیون,برنامه,و,بودجه,مجلس,از,مترو,مشهد Icana

غلامرضا اسداللهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی انجام شده جمعی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سفر به مشهد با تشکیل سه گروه از تمام پروژه های عمرانی استان بازدید کنند.

نماینده مردم تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ اعضای کمیسیون روز پنج شنبه از تعدادی از پروژه های مشهد، متروی مشهد و حاشیه شهر مشهد ، ساخت و سازهای اطراف حرم و بافت فرسوده بازدید می کنند.

به گفته وی جلسه شورای برنامه ریزی استان با حضور اعضای کمیسیون برگزار می شود.

اسداللهی با اشاره به اینکه اعضای کمیسیون روزجمعه به سمت تربت جام می روند،‌گفت:  برنامه سفر به تایباد به منظور بازدید از محور مشهد- دوغارون است که در دست ساخت است و پروژه هایی که در آن مسیر قراردارد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود:‌همچنین کلنگ زنی پروژه وصل دوغارون به ریل سراسری انجام می شود که بخش اول آن به طول 44 کیلومتر است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000