ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/28 10:42:00
سرویس اقتصادی
میرگلو بیات مطرح کرد:

عقب ماندگی آسفالت راه روستایی ساوه از سطح متوسط استانی

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت:متأسفانه راه روستایی شهرستان های ساوه و زرندیه نسبت به سطح متوسط استان از نظر آسفالت راه روستایی عقب تر است.
عقب ماندگی آسفالت راه روستایی ساوه از سطح متوسط استانی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت:متأسفانه راه روستایی شهرستان های ساوه و زرندیه نسبت به سطح متوسط استان از نظر آسفالت راه روستایی عقب تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/51793.jpg عقب,ماندگی,آسفالت,راه,روستایی,ساوه,از,سطح,متوسط,استانی Icana

شهلا میرگلوی بیات درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، در خصوص در خصوص مشکلات عمرانی شهرستان های ساوه و زرندیه در استان مرکزی، گفت: متأسفانه به علت عدم تخصیص اعتبارات عمرانی بیش از 5 ماه است که عملیات اجرایی پروژه های عمرانی و راهسازی در شهرستان ساوه وزرندیه متوقف شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: با توجه به اینکه از یک ماه آینده بارندگی در سطح استان های کشور از جمله استان مرکزی شروع می شود به همین جهت دولت باید هر چه سریعتر با تخصیص اعتبارات استانی، اجرای پروژه های آبرسانی و گازرسانی به روستاها و جاده های روستایی را در دستور کار خود قرار دهد.

هنوز ریالی از منابع مالی به استان مرکزی تخصیص نشده

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:دولت بودجه 93 را به موقع تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد و نمایندگان هم به موقع لایحه بودجه  را به منظور اجرای پروژه های عمرانی در اردیبهشت ماه مصوب کردند اما متأسفانه پس از گذشت 5 ماه از ابتدای سال جاری هنوز ریالی از منابع مالی به استان مرکزی تخصیص نشده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه راه روستایی شهرستان های ساوه و زرندیه نسبت به سطح متوسط استان از نظر آسفالت راه روستایی عقب تر است که باید هر چه سریعتر در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:با توجه به تشکیل جلساتی در دو سال گذشته با معاون راه روستایی در وزارتخانه،توانستیم تاحدی راه های روستایی شهرستان ساوه و زرندیه را آسفالت کنیم اما همچنان نسبت به سطح متوسط استان عقب تریم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،گفت:فصل بهار و تابستان بهترین فصل برای آسفالت راه روستایی بود اما متأسفانه به علت عدم تخصیص به موقع اعتبارات عمرانی تمام پروژه های عمرانی و راهسازی شهرستان ساوه و زرندیه متوقف مانده است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet