خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1393/05/22 10:09:32
سرویس اجتماعی
جعفری خبر داد:

افزایش سهمیه پذیرش دانشجویان پزشکی در کنکور با رایزنی با وزارت بهداشت

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی موضوع کاهش سهمیه پذیرش دانشجویان رشته‌های پزشکی٬ دندانپزشکی و داروسازی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: با تلاش‌های کمیسیون آموزش مجلس مقرر شد سهمیه پذیرش این دانشجویان همانند سال گذشته اعمال شود.
افزایش سهمیه پذیرش دانشجویان پزشکی در کنکور با رایزنی با وزارت بهداشت سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی موضوع کاهش سهمیه پذیرش دانشجویان رشته‌های پزشکی٬ دندانپزشکی و داروسازی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: با تلاش‌های کمیسیون آموزش مجلس مقرر شد سهمیه پذیرش این دانشجویان همانند سال گذشته اعمال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg افزایش,سهمیه,پذیرش,دانشجویان,پزشکی,در,کنکور,با,رایزنی,با,وزارت,بهداشت Icana

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه روز سه‌شنبه(21 مرداد) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی موضوع کاهش سهمیه پذیرش دانشجویان رشته‌های پزشکی٬ دندانپزشکی و داروسازی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: با تلاش‌های کمیسیون آموزش مجلس و رایزنی با مسئولان وزارت بهداشت مقرر شد سهمیه پذیرش دانشجویان پزشکی همانند سال گذشته اعمال شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ از بررسی بحث سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و تصریح کرد: در جلسه دیروز مقرر شد کمیته‌ای تعیین شود تا بررسی‌ها در خصوص این طرح انجام شود و پس از آن بررسی نهایی طرح مذکوردر کمیسیون صورت بگیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ همچنین از بررسی طرح هوشمند سازی بخش کشاورزی ایران در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و گفت این طرح در کمیسیون آموزش مجلس به عنوان کمیسیون فرعی بررسی و به علت مغایرت با اصل 75 اعضای کمیسیون در رای گیری استمزاجی با آن مخالفت شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet