خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/21 18:21:11
سرویس اقتصادی
میر مرادزهی:

تصویب طرح استفاده موسسات عمومی و دولتی از انرژی خورشیدی در کمیسیون کشاورزی

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: طرح اجازه به سازمان ها، دستگاهای دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی برای استفاده از انرژی خورشیدی امروز در کمیسیون کشاورزی تصویب شد.
تصویب طرح استفاده موسسات عمومی و دولتی از انرژی خورشیدی در کمیسیون کشاورزی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: طرح اجازه به سازمان ها، دستگاهای دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی برای استفاده از انرژی خورشیدی امروز در کمیسیون کشاورزی تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg تصویب,طرح,استفاده,موسسات,عمومی,و,دولتی,از,انرژی,خورشیدی,در,کمیسیون,کشاورزی Icana

هدایت اله میر مردازهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار جلسه امروز گفت: یکی از موارد مطرح شده در جلسه کمیسیون، درباره برنامه ریزی برای کاهش تصادفات در جاده های کشور بود که مقرر شد کمیسیون های تخصصی به منظور جلوگیری از واقعه در نقاط حادثه خیز، طرحی را ارایه و تصویب کنند.

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع دیگر نیز در مورد اجازه به سازمان ها، دستگاهای دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی برای استفاده از انرژی خورشیدی بود که در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تصویب شد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: ایران با توجه به آب و هوای موجود، ظرفیت های بسیاری برای بهره مندی از انرژی های خورشیدی دارد و اعضای کمیسیون کشاورزی هم به همین دلیل موافق بهره گیری از انرژی های خورشیدی بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet