هدر اصلی
1393/05/22 08:33:51
سرویس فرهنگی
رحماندوست خبر داد :

انتقاد از نابسامانی وضعیت پخش اذان در سطح شهر در جلسه کمیته مشترک فرهنگی مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر

عضو کمیته مشترک فرهنگی مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر گفت: در حال حاضر وضعیت پخش اذان در سطح شهر در شرایط نامناسبی بوده به نحوی که در یک نقطه صدای اذان با صدای بلند پخش شده و در نقطه ای صدای اذان پخش نمی شود.
انتقاد از نابسامانی وضعیت پخش اذان در سطح شهر در جلسه کمیته مشترک فرهنگی مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر عضو کمیته مشترک فرهنگی مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر گفت: در حال حاضر وضعیت پخش اذان در سطح شهر در شرایط نامناسبی بوده به نحوی که در یک نقطه صدای اذان با صدای بلند پخش شده و در نقطه ای صدای اذان پخش نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/64389.jpg انتقاد,از,نابسامانی,وضعیت,پخش,اذان,در,سطح,شهر,در,جلسه,کمیته,مشترک,فرهنگی,مجمع,نمایندگان,تهران,و,شورای,شهر Icana

مجتبی رحماندوست در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره جلسه روز گذشته -دوشنبه، 20 مرداد- کمیته مشترک فرهنگی مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر گفت: جلسه دوشنبه این کمیته درباره وضعیت پخش اذان در سطح شهر تهران بود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت پخش اذان در سطح شهر در شرایط نامناسبی بوده به نحوی که در یک نقطه صدای اذان با صدای بلند پخش شده و در نقطه ای صدای اذان پخش نمی شود.

وی تصریح کرد: طی این جلسه مسئول فنی شهرداری تهران از جلسه ای که با مشاوران خارجی درمورد پخش یکنواخت صدا در سطح شهر داشته است خبر داد و قرار شد اعضای کمیته تا برگزاری جلسه بعدی که دو هفته آینده برگزار خواهد شد، نظرات خود را جمع بندی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet