هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه امروز کمیسیون انرژی انجام شد

توضیحات وزیر نیرو در باره مزرعه بادی قزوین/ سوال 2 نماینده از وزیر

سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر نیرو در جلسه امروز کمیسیون درباره نیروگاه بادی قزوین گزارشی به اعضای کمیسیون ارایه کرد.
سه‌شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 18:41
توضیحات وزیر نیرو در باره مزرعه بادی قزوین/ سوال 2 نماینده از وزیر رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر نیرو در جلسه امروز کمیسیون درباره نیروگاه بادی قزوین گزارشی به اعضای کمیسیون ارایه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg توضیحات,وزیر,نیرو,در,باره,مزرعه,بادی,قزوین/,سوال,2,نماینده,از,وزیر Icana

علی مروی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، به موضوعات مورد بررسی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش اشاره کرد و گفت: ‌در این جلسه سوال بهرام بیرانوند نماینده بروجرد و موسی الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در مجلس از وزیر نیرو در باره برق رسانی و کمبود آب مطرح شد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز همچنین موضوع آب رسانی به روستاهای بجنورد، مطرح شد، گفت: در جلسه امروز طرح سوالات بیشتری از وزیر نیرو در دستور کار بود که با توافق نمایندگان به تاخیر افتاد و تنها دو نماینده سوال خود را طرح کردند.

به گفته وی در جلسه امروز توافق شد که وزیر گزارش مکتوب درباره عملکرد آب رسانی و برق رسانی به روستاها ارایه کند و سوال این دو نماینده در جلسه دیگری مجدد بررسی شود.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر نیرو در جلسه امروز کمیسیون درباره نیروگاه بادی قزوین گزارشی به اعضای کمیسیون ارایه کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000