هدر اصلی
1393/05/21 18:57:29
سرویس سیاسی
بروجردی در دیدار نخبگان سیاسی و اجتماعی سوریه:

مردم سوریه تاوان حمایت از مقاومت فلسطین را می پردازند

دیدار جمعی از نخبگان سیاسی و اجتماعی سوریه با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز گرفت.
مردم سوریه تاوان حمایت از مقاومت فلسطین را می پردازند دیدار جمعی از نخبگان سیاسی و اجتماعی سوریه با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/70361.jpg مردم,سوریه,تاوان,حمایت,از,مقاومت,فلسطین,را,می,پردازند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬‌ جمعی از نخبگان سیاسی٬ اجتماعی و دانشگاهیان کشور سوریه ظهر سه‌شنبه(21 مرداد) با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

بروجردی در ابتدای این دیدار جنگ تحمیل شده به سوریه را یک ظلم تاریخی به ملت سوریه دانست و گفت: مردم سوریه تاوان حمایت از مقاومت فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی را می‌پردازند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه را یک افتخار دانست و افزود:‌ ایستادگی٬ صبر و مقاومت دولت و ملت قهرمان سوریه رمز شکست‌ناپذیری این کشور بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه وحدت و انسجام ملی تمامی اقوام و مذاهب سوریه آینده این کشور را تضمین خواهد کرد٬‌ تصریح کرد: اتکا به توانمندی های داخلی و توکل بر خدا به بازسازی سوریه منجر خواهد شد.

بروجردی در پایان با محکوم ساختن اقدامات گروه های تکفیری در کشتار مردم بی گناه و بی دفاع در سوریه و عراق٬‌ خاطرنشان کرد: اسلام دین رحمت و عطوفت است و اقدامات جنایتکارانه گروه های افراطی و کشتار مردم بی گناه از مذاهب مختلف ظلمی آشکار به اسلام می باشد.

در ادامه این دیدار چند تن از نمایندگان مجلس سوریه٬ اساتید دانشگاه و رهبران مسیحی این کشور با قدردانی از حمایت های مادی و معنوی جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه خاطرنشان کردند این حمایت ها از حافظه مردم سوریه خارج نخواهد شد.

اعضای هیأت مذکور در پایان بر یکپارچگی و اتحاد ملت سوریه جهت پیروزی نهایی و بازسازی این کشور تإکید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet