آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بذرپاش در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان:

تعداد سؤالات از دولت روحانی ،20 درصد کمتر از دولت احمدی نژاد است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت روحانی 20 درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت احمدی نژاد است.
سه‌شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 19:16
تعداد سؤالات از دولت روحانی ،20 درصد کمتر از دولت احمدی نژاد است عضو هیات رئیسه مجلس٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت روحانی 20 درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت احمدی نژاد است. http://cdn.icana.ir/d/019/70162.jpg تعداد,سؤالات,از,دولت,روحانی,،20,درصد,کمتر,از,دولت,احمدی,نژاد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬‌ مهرداد بذرپاش در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت آقای روحانی 20 درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت آقای احمدی نژاد است.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل دانشجویان که در دانشگاه مازندران برگزار شده بود با اشاره به فضاسازی علیه مجلس گفت: عده ای با هدف تخریب مجلس سعی می کنند نشان دهند که مجلس در حال سؤال های بی ربط و بسیار زیاد از دولت است.

وی ادامه داد: در حالیکه آمارها نشان می دهد تعداد سؤالات یک ساله از دولت نسبت به یک سال دولت آقای احمدی نژاد 20 درصد کمتر و این سرو صداها با هدف خاص از اساس بی ربط و بی منطق است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه مجلس زنده مجلسی است که در بُعد نظارتی فعال باشد٬ گفت:  980 سؤال یک سال گذشته از دولت آقای روحانی با هدف رفع مشکلات زیربنایی و اقتصادی انجام شده است.

بذرپاش با بیان اینکه 40 درصد از سؤالات  در حوزه اقتصادی بوده است ، به تفکیک تعداد سوالات مطرح شده را اینگونه اعلام کرد :اقتصادی یعنی حدود 395 سؤال ، 22 درصد سؤالات عمرانی یعنی حدود 216 سؤال ، 16 درصد سؤالات علمی و آموزشی یعنی حدود 152 سؤال ، 12 درصد سؤالات قضایی و سیاسی یعنی حدود 118 سؤال ، 4 درصد سؤالات بهداشتی و درمان و 6 درصد سؤالات حقوقی و امنیتی است.

وی تصریح کرد : این آمارها نشان می دهد که اکثریت سؤالات متعلق به حوزه های  اقتصادی و عمرانی و زیربنایی و بهداشت و درمان است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000