خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/22 09:13:07
سرویس اجتماعی
کمال‌الدین پیرموذن خبر داد:

بررسی موضوع پارازیت‌ها امروز در فراکسیون محیط زیست

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با اشاره به بررسی موضوع پارازیت ها در جلسه امروز فراکسیون، خواهان تدوین استانداردهای مجاز برای این بخش شد.
بررسی موضوع پارازیت‌ها امروز در فراکسیون محیط زیست عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با اشاره به بررسی موضوع پارازیت ها در جلسه امروز فراکسیون، خواهان تدوین استانداردهای مجاز برای این بخش شد. https://cdn.icana.ir/d/019/73978.jpg بررسی,موضوع,پارازیت‌ها,امروز,در,فراکسیون,محیط,زیست Icana

کمال الدین پیرموذن در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، خبر از بررسی موضوع پارازیت‌ها در جلسه امروز فراکسیون محیط زیست مجلس داد و گفت: در این جلسه گزارشی درباره ارسال پارازیت ها ارائه  شد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همه به این نتیجه رسیده‌اند که استمرار ارسال پارازیت‌ها مسئولیت آور نیست، اما با توجه به اینکه دولت و شورای عالی امنیت ملی اقداماتی را انجام می دهند مجلس خواهان تسریع رسیدگی برای کسب نتیجه مطلوب در این بخش است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر لزوم رفع خلاء قانونی در موضوع پارازیت‌ها، گفت: سلامت انسان‌ها مورد تاکید مقام معظم رهبری است و یکی از حقوق شهروندی محسوب می‌شود که باید در تدوین قانون هوای پاک لحاظ شود.

وی تاکید کرد: باید تدبیری اندیشیده شود که حداقل پارازیت ها ارسال شود و استانداردهای مجاز مورد بررسی قرار گیرد که خدای ناکرده این موضوع سرطان زا نباشد، متاسفانه اندازه‌گیری‌های صدا وسیما در برخی مناطق نشان می‌دهد توان امواج و زمان پخش آنها مشکل دارد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ساماندهی امواج همان‌طور که در همه جای دنیا متداول است باید توسط سازمان استاندارد صورت گیرد البته سازمان مقررات امواج رادیویی  و سازمان انرژی اتمی نیز باید به وظیفه قانونی خود عمل نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet