عید سعید غدیرخم
1393/05/22 10:51:08
سرویس فرهنگی
نوش آبادی خبر داد:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته آتی میزبان فراکسیون قرآن و عترت مجلس خواهد بود

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری جلسه ای حضور دکتر جنتی، معاونین وی و اعضای کمیسیون فرهنگی به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد در دستور کار قرار دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته آتی میزبان فراکسیون قرآن و عترت مجلس خواهد بود معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری جلسه ای حضور دکتر جنتی، معاونین وی و اعضای کمیسیون فرهنگی به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد در دستور کار قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/44493.jpg وزارت,فرهنگ,و,ارشاد,اسلامی,هفته,آتی,میزبان,فراکسیون,قرآن,و,عترت,مجلس,خواهد,بود Icana

حسین نوش آبادی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه همواره تعاملات میان کمیسیون تخصصی فرهنگی مجلس و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برقرار بوده است، اظهار کرد: در همین راستا نشست مشترکی با کمیسیون فرهنگی خواهیم داشت.

معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه تصریح کرد: قرار است طی نشستی که در آینده نزدیک با کمیسیون فرهنگی مجلس داریم در رابطه با موضوعات جدید بحث و تبادل نظر داشته باشیم.

وی افزود: این جلسه که با حضور دکتر جنتی، معاونین وی و اعضای کمیسیون فرهنگی خواهد بود به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار خواهد شد.

نوش آبادی همچنین به جلسه لغو شده جنتی و فراکسیون قرآن و عترت مجلس اشاره و خاطرنشان کرد: در ابتدای تشکیل دولت یازدهم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دعوت فراکسیون قرآن و عترت، به ریاست خانم افتخاری به مجلس آمد و قرار شد این تعاملات ادامه پیدا کند.

وی افزود: در همین راستا قرار بود طی هفته جاری اعضای فراکسیون قرآن و عترت مجلس در جلسه ای به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شرکت کنند که به علت سفر دکتر جنتی به عربستان این جلسه لغو شد با این حال سعی داریم طی هفته آتی این جلسه برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet