عید سعید غدیرخم
1393/05/22 10:00:59
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر آیین نامه ای:

برخی اخبار صدا و سیما اشتباه و کذب است/ نشست غیر علنی روز گذشته مجلس بدون حضور نوبخت بود

این نماینده مجلس با بیان اینکه برخی اخبار صدا و سیما اشتباه و کذب است ،گفت: در سطح استان اصفهان هم شاهد هستیم که اخبار نمایندگان به موقع پخش نمی شود.
برخی اخبار صدا و سیما اشتباه و کذب است/ نشست غیر علنی روز گذشته مجلس بدون حضور نوبخت بود این نماینده مجلس با بیان اینکه برخی اخبار صدا و سیما اشتباه و کذب است ،گفت: در سطح استان اصفهان هم شاهد هستیم که اخبار نمایندگان به موقع پخش نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/68358.jpg برخی,اخبار,صدا,و,سیما,اشتباه,و,کذب,است/,نشست,غیر,علنی,روز,گذشته,مجلس,بدون,حضور,نوبخت,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به بند 11 ماده 26 آیین نامه داخلی مجلس گفت: براساس این مواد شأن و منزلت مجلس باید حفظ شود اما متأسفانه برخی اوقات شاهد هستیم که اخباری از طریق صدا و سیما پخش می شود که این اخبار اشتباه و کذب است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هفته گذشته دو بار شاهد اشتباهات صدا و سیما بودیم به طوری که روز گذشته شبکه 3 سیما و اخبار 22 اعلام کرد که جلسه غیرعلنی مجلس راجع به مسائل و اظهارات رئیس جمهور و با حضور نوبخت بوده است همچنین در سطح استان اصفهان هم مواجه هستیم که اخبار نمایندگان به موقع پخش نمی شود.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: سازمان صدا و سیما باید در انجام امور و وظایف خود دقت لازم را داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet