هدر اصلی
1393/06/23 08:25:00
سرویس اقتصادی
نکو در گفت و گو با خانه ملت تاکید کرد:

دولت در طرح ارائه تسهیلات ودیعه مسکن تجدید نظر کند/ تنها راه حل مشکل مسکن شکل گیری بازار رقابتی است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت در طرح ارائه تسهیلات ودیعه مسکن تجدید نظر کند گفت: تنها راه حل مشکل مسکن قطع شدن حمایت های دولتی به منظور شکل گیری بازار رقابتی است.
دولت در طرح ارائه تسهیلات ودیعه مسکن تجدید نظر کند/ تنها راه حل مشکل مسکن شکل گیری بازار رقابتی است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت در طرح ارائه تسهیلات ودیعه مسکن تجدید نظر کند گفت: تنها راه حل مشکل مسکن قطع شدن حمایت های دولتی به منظور شکل گیری بازار رقابتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/43235.jpg دولت,در,طرح,ارائه,تسهیلات,ودیعه,مسکن,تجدید,نظر,کند/,تنها,راه,حل,مشکل,مسکن,شکل,گیری,بازار,رقابتی,است Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به توقف ارائه تسهیلات ودیعه مسکن به نیازمندان گفت:تعداد نیازمندان به این وام بسیار بالاست و از طرفی دیگر محدود بودن منابع بانکی به علت بدهی ها معوقه اختلاس های اخیر باعث شده است تا نتوانند همه مردم تسهیلات دریافت کنند.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در گذشته اشخاص با پیگیری ها و دریافت نامه از نمایندگان مبلغی را دریافت می کردند اما اکنون این امکان وجود ندارد و مردم در حال حاضر با مشکل روبرو هستند.

وی افزود: تسهیلات ارائه شده به افراد قابل توجه نیست نمی تواند تمام خواسته های متقاضیان را بر طرف کند بر این اساس باید در خصوص این طرح تجدید نظر صورت بگیرد.

نکو با اشاره به نوسانات بازار مسکن در سال های اخیر گفت:با توجه به وضعیت کنونی دولت بعید می دانم مشکل مسکن حل شود اما تنها راه حل مشکل مسکن قطع شدن حمایت های دولتی به منظور شکل گیری بازار رقابتی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:در دولت قبل برای حل این مشکل طرح مسکن مهر ارائه شد که به علت بی ثباتی در سیاست گذاری دولت قبل مشکلاتی را بوجود آورد که امیدواریم دولت جدید بتواند مشکلاتش را بر طرف کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet