هدر اصلی
1393/06/02 07:30:00
سرویس اجتماعی
میرگلوی بیات تأکید کرد:

ضرورت تسریع در وصول بدهی های پرسنلی و بیمارستانی ساوه

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت:باید هر چه سریعتر با تأمین منابع مالی برای دانشکده علوم پزشکی ساوه،بدهی پرسنل های بیمارستانی و شرکت های دارویی پرداخته شود.
ضرورت تسریع در وصول بدهی های پرسنلی و بیمارستانی ساوه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت:باید هر چه سریعتر با تأمین منابع مالی برای دانشکده علوم پزشکی ساوه،بدهی پرسنل های بیمارستانی و شرکت های دارویی پرداخته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51793.jpg ضرورت,تسریع,در,وصول,بدهی,های,پرسنلی,و,بیمارستانی,ساوه Icana

شهلا میرگلوی بیات در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان های ساوه و زرندیه در استان مرکزی،گفت: با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور خوشبختانه تا حدی مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان های ساوه و زرندیه حل شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: چندی پیش جلسه ای با وزیر بهداشت و درمان داشتم که دراین جلسه بدهی دانشکده علوم پزشکی ساوه و زرندیه به پرسنل و بدهی  حاصل از اجرای طرح نظام نوین به پزشکان که شامل واحدهای پزشکی و درمانی است، بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: با توجه به لزوم ارائه خدمات در مراکز بهداشتی و درمانی، پرداخت هر چه سریعتر بدهی  واحدهای پزشکی و درمانی به شرکت های دارویی ضرورت دارد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: منابع مالی وزارت بهداشت و درمان محدود است اما در واحدهای بیمارستانی 14 تا 15 ماه است که نظام نوین مالی دانشکده علوم پزشکی ساوه به پزشکان و پرسنل بدهکار است.

 این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: به طور حتم این بدهی های مالی، انگیزه پرسنل و پزشکان  را برای ارائه خدمات در واحدهای بهداشتی و درمانی  کمتر خواهد کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،گفت: به عنوان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از وزارت بهداشت و درمان وصول بدهی های پرسنلی و بیمارستانی را درخواست دارم که امیدوارم در آینده نزدیک با تأمین منابع مالی برای دانشکده علوم پزشکی ساوه،بدهی پرسنل های بیمارستانی و شرکت های دارویی پرداخته شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet