ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/22 11:20:26
سرویس صحن
عثمانی در نطق میان دستور:

داعش و آمریکا از یک ریشه اند/تنها کشوری که در جهان به آمریکا کولی نداده ایران است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه داعش و آمریکایی‌ها یکی هستند و از یک ریشه‌اند، گفت:تنها کشوری که در جهان به آمریکایی‌ها کولی نداده است و زیر بار سلطه آمریکا نرفته است و به جای اطاعت از آمریکا و صهیونیست اطاعت از فرامین الهی و منویات رهبری دینی خود را در دستور کار قرار داده ایران است.
داعش و آمریکا از یک ریشه اند/تنها کشوری که در جهان به آمریکا کولی نداده ایران است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه داعش و آمریکایی‌ها یکی هستند و از یک ریشه‌اند، گفت:تنها کشوری که در جهان به آمریکایی‌ها کولی نداده است و زیر بار سلطه آمریکا نرفته است و به جای اطاعت از آمریکا و صهیونیست اطاعت از فرامین الهی و منویات رهبری دینی خود را در دستور کار قرار داده ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/43001.jpg داعش,و,آمریکا,از,یک,ریشه,اند/تنها,کشوری,که,در,جهان,به,آمریکا,کولی,نداده,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22 مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: نظام سلطه در پی آن است که همه کشورها را به اطاعت خود درآورده و به نیت اطاعت‌پذیری به آنها امتیاز بدهد و تغییر حکومت‌ها و نظام‌های سیاسی در کشورهای مختلف با این انگیزه می‌پذیرد و هدایت می‌کند که منابع خود را حداکثر نماید.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی افزود: بهترین حکومت از دیدگاه نظام سلطه آن ا ست که بتواند با اطاعت بیشتر از سیاست‌هاو دستورات آمریکا منابع مالی و سیاسی آن را حداکثر نماید و در آن صورت دیگر مهم نیست حکومت آن کشور حقوق بشر را رعایت می‌کند یا خیر، دیگر مهم نیست بمب هسته‌ای دارد یا خیر، دیگر مهم نیست آزادی بیان در آن هست یا خیر.

وی تصریح کرد: در صورتی که حاکمیت یک کشور مبتنی بر منافع ملی خود و اطاعت‌پذیری از خداوند و دستورات الهی باشد دموکراسی آن به غیردموکراسی و رعایت حقوق بشر آن به عدم رعایت حقوق حقیقی بشر و آزادی بیان آن به عدم آزادی بیان و انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای آن به انرژی غیرصلح‌آمیز توسط سیستم رسانه‌ای به خورد افکار عمومی دنیا داده می‌شود که انعکاس غیرواقعی است توسط تور گسترده رسانه‌ای صهیونیستی صورت می‌گیرد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: این واقعیت نظام سلطه است و برای سلطه در هر کشوری و هر منطقه‌ای، گاهی باثبات این سلطه را تامین می‌کند و گاهی با بی‌ثباتی. تنها کشوری که با جهان به آمریکایی‌ها کولی نداده است و زیر بار سلطه آمریکا نرفته است و به جای اطاعت از آمریکا و صهیونیست اطاعت از فرامین الهی و منویات رهبری دینی خود را در دستور کار قرار داده است جمهوری اسلامی ایران است  و ما به خود می‌بالیم که در سایه چتر چنین حکومتی قرار داریم.

عثمانی با بیان اینکه آمریکایی‌ها از طرفی خود را از کانال‌های مشخص این گروه انحرافی  تغذیه می‌کنند و از طرفی به صورت ظاهری اقدام به حمله هوایی می‌کنند،‌گفت: آنها برای تضعیف جامعه اسلام در اذهان عمومی دنیا با واسطه شرایط وحشی‌گری و نسل‌کشی و حجریت را برای داعشی‌ها فراهم می‌کنند و اسم آن را به غلط حکومت اسلامی می‌گذارند و از آن طرف برای ردگم‌کنی و نمایش یک چهره موجه از خود در اذهان عمومی دنیا حمله هوایی می‌کنند که بگویند آمریکا با این جنایتکاران در جنگ است، در حالی که داعش و آمریکایی‌ها یکی هستند و از یک ریشه‌اند.

نماینده مردم بوکان در مجلس با بیان اینکه نظام سلطه اسلام‌گریز است و مردم دنیا بر حسب فطرت انسانی خود اسلام‌پذیرند،‌گفت: نظام سلطه بر آن است که این اسلام‌پذیری و گرایش به اسلام را به نحوی ممانعت کنند لذا در حوزه حکومتی خود به دروغ ادعا می‌کنند مردم آزادند و با این ژست خود را دموکرات و مردمی نشان دهند و از آن طرف در تلاشند که چهره داعشی به اسلام بدهند که مردمانشان به آن گرایش پیدا نکنند چون استقرار اسلام پایه‌های ظلم و استبداد را خواهد لرزاند و درهم خواهد شکست.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا به دنبال تنش و آشوب دیگری در افغانستان است و عراق را به مرکز تنش و آشوب تبدیل کرده است،‌افزود: آمریکا فشار بر مردم ایران را از طریق تحریم دنبال می‌کند و در مذاکرات هسته‌ای که نمایشی از مذاکره کنند‌گی بیش نیست هر روز بهانه‌ای در می‌آورد تا در این مذاکرات مردم را به این نتیجه برساند که از طریق سلطه رسانه صهیونیستی بگوید ایران از مذاکرات فراری است و ترک مذاکره کرده تا افکار عمومی دنیا را منحرف کرده و به قول خودشان زمینه را برای گزینه‌های دیگر روی میزشان آماده کنند و شرایطی که امروز صهیونیست و آمریکا برای مردم فلسطین و مردم بی‌دفاع غزه رقم زده است.

این عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس ،گفت: نظام سلطه می‌خواهد اسلام‌پذیری در دنیا را منحرف کند. آنها ادعای آزادی مردم را می‌کنند اما تلاش می‌کنند چهره داعشی از اسلام بسازند چرا که استقرار اسلام پایه‌های سلطه را می‌شکند، آمریکا به دنبال تنش در عراق است. شرایطی که امروز در فلسطین و عراق شاهد آن هستیم و همچنین شرایط اقتصادی که به واسطه تحریم‌ها به کشور ما تحمیل شده است قابل توجیه نیست.

نماینده مردم بوکان تاکید کرد: امروز روز وحدت و همدلی است و روز آن است که همه سبقت‌گیرندگان از خط رهبری به خط رهبری بازگردند و همه عقب‌ماندگان از خط رهبری خود را به صراط مستقیم رهبری برسند چراکه در یک مسیر با محوریت رهبری می‌توان در مقابل تهدیدها ایستادگی کرد و کشور را از گزند دشمنان حفظ کرد.

وی با تاکید بر اینکه اگر دولت بر مشکلات غلبه کند مردم از نظام راضی خواهند بود، گفت: باید به دولت کمک کنیم تا بر مشکلات غلبه کند.

این عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر لزوم کمک به دولت برای حل مشکلات، گفت: دولت وارث مشکلات عمده‌ای است که حل آنها عزم همه مسئولان و مردم را می‌طلبد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet