ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/22 12:02:06
سرویس صحن
کوچکی‌نژاد در نطق میان‌دستور

فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در برخورد با منتقدان مذاکرات گفت: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند.
فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در برخورد با منتقدان مذاکرات گفت: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند. https://cdn.icana.ir/d/019/55317.jpg فرزندان,امام,راحل,و,رهبری،,جهنم,را,تنها,برای,دشمنان,ایران,اسلامی,می‌دانند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22 مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در جلسه با سفرا و نمایندگان ایران در سایر کشورها گفت: ادبیات به کار برده شده از سوی رئیس جمهور در این جلسه به هیچ وجه در شأن ایران اسلامی نبود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما شعار اعتدال را برای خود انتخاب کرده‌اید و بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در انتخابات به خاطر همین شعار به شما رأی دادند، اما شما در عمل گویا خلاف اعتدال رفتار می‌کنید.

وی با بیان اینکه منتقدان در تمامی دولت‌ها به انتقادات خود پرداخته‌اند، تصریح کرد: انتقاد کردن چه در مسائل هسته‌ای و چه در سایر مسائل مربوط به کشور تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده ، بلکه در تمامی دولت‌ها دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه طبق اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه تحریم‌ها ظالمانه است، باید گفت خود روحانی نیز از مذاکرات هراس دارد، افزود: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند.

وی خطاب به رئیس جمهور٬ گفت: آقای رئیس جمهوری٬ فاتحان فاو شلمچه٬ 18 تیر و فتنه 88 از پیروزی شما در عرضه بین‌المللی به یقین خوشحال می‌شوند. منافقان و همراهان و همراهان دشمنان نظام و کسانی که در 36 سال بعد از پیروزی انقلاب همیشه دل امام و رهبری را خون کردند از پیروزی شما نگرانند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه دولت باید عینک بدبینی خود را کنار بگذارد٬ افزود: فرزندان نظام که منتقد برخی اقدامات شما به ویژه انتصابات مسئله دار از این رو جریان اعتدال را رعایت کنید.

وی با تاکید بر اینکه باید رئیس جمهور در فکر رفع دغدغه رهبر معظم انقلاب باشد٬ تصریح کرد: آقای رئیس جمهور باید طبق اصل 121 قانون اساسی باید به سوگند خود پایبند باشید و از هر گونه خودکامه‌گی پرهیز کنید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری مشکلات کشور از جمله بیکاری٬ تورم و رکور٬ خواستار توجه دولت به این مسائل برای بهبود وضعیت کشور شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet