هدر اصلی
1393/05/22 12:20:37
سرویس صحن
موسوی اصل در تذکر شفاهی خواستار شد:

ایجاد مناطق ویژه جهت گردشگری صنعتی، شاه کلید انتظار مردم اردبیل از رئیس جمهور

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: شاه کلید انتظار مردم استان ایجاد مناطق ویژه جهت گردشگری صنعتی و مناطق آزاد تجاری در شهرستان های مرزی استان است که ثبات در مرزهای کشور را در پی خواهد داشت.
ایجاد مناطق ویژه جهت گردشگری صنعتی، شاه کلید انتظار مردم اردبیل از رئیس جمهور نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: شاه کلید انتظار مردم استان ایجاد مناطق ویژه جهت گردشگری صنعتی و مناطق آزاد تجاری در شهرستان های مرزی استان است که ثبات در مرزهای کشور را در پی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/76510.jpg ایجاد,مناطق,ویژه,جهت,گردشگری,صنعتی،,شاه,کلید,انتظار,مردم,اردبیل,از,رئیس,جمهور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، میرقسمت موسوی اصل در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر نیرو گفت: مشکلات آب روستای گرمی به بحران تبدیل شده و نیاز است که این وزارتخانه فکری به حال این وضعیت کند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان اردبیل گفت: لازم است که در آستانه این سفر به خواسته های مردم اردبیل توجه کرد آقای رئیس جمهور توسعه صنعتی و کشاورزی، توجه به نیروی انسانی خلاق، حمایت از سرمایه گذاری، ایجاد توازن منطقه ای، محرومیت زدایی، ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار خواسته عمومی مردم این استان است.

وی ادامه داد:‌ همچنین شاه کلید انتظار مردم استان ایجاد مناطق ویژه جهت گردشگری صنعتی و مناطق آزاد تجاری در شهرستان های مرزی استان است که ثبات در مرزهای کشور را در پی خواهد داشت.

موسوی اصل تصریح کرد:‌عمران شهری استان نیز نیازمند توجه ویژه است که بارها به مسئولین منتقل شده اما تدبیری برای آن اخذ نشده است.

نماینده مردم گرمی در مجلس همچنین با اشاره به سردسیر بودن استان اردبیل گفت:آقای رییس جمهور در آستانه سفر دستور فرمودید بودجه عمرانی استان به خصوص اعتبار تبصره 189 برنامه پنجم تخصیص گردد.

وی در تذکر به وزارت بهداشت و درمان نیز گفت: انتظار می رود جهت تأمین کادر پزشکی متخصص بیمارستان گرمی عنایت بیشتری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet