خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/22 12:30:47
سرویس صحن
امیری کهنوج در تذکر شفاهی عنوان کرد:

کمبود 1200 معلم در مناطق کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس در تذکر به وزارت آموزش و پرورش، گفت: اکنون حوزه انتخابیه بنده با کمبود ۱۲۰۰ معلم مواجه است و نیاز است که برای رفع نیازها اقدام شود.
کمبود 1200 معلم در مناطق کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس در تذکر به وزارت آموزش و پرورش، گفت: اکنون حوزه انتخابیه بنده با کمبود 1200 معلم مواجه است و نیاز است که برای رفع نیازها اقدام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42905.jpg کمبود,1200,معلم,در,مناطق,کهنوج،,منوجان،,رودبار،,قلعه,گنج,و,فاریان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدرضا امیری کهنوج در نشست علنی امروز(چهارشنبه 22 مرداد) مجلس شورای اسلامی، گفت:در روستاهای کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریاب با 1200 معلم در مقاطع مختلف نیاز دارد و اکنون مدارس به صورت شیفتی اداره می شوند، از این رو نیاز است که مسئولین وزارت آموزش و. پرورش نسبت به رفع نیازها اقدام کنند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما همچنین خواهان افزایش سهمیه بومیان در دانشگاه فرهنگیان هستیم.

وی در تذکر به وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: در شهرستانهای قلعه گنج و فاریاب 2 بیمارستان 32 تخت خوابی در حال احداث است، اما به دلیل عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران از سوی وزارت راه و شهرسازی شاهد نیمه تمام ماندن این پروِژه ها هستیم، در صورتی که آنها بیش از 95 درصد رشد داشته اند و انتظار می رود که نسبت به پرداخت بدهی هرچه سریعتر اقدام شود.

وی همچنین در تذکر به وزارت نیرو و نفت عنوان کرد: در شرکت مبنا و مهتاب گستر در حضور وزیر نیرو وعده دادند که فاز اول نیروگاه کهنوج را در خرداد ماه 93 وارد مدار کنند، اما متاسفانه به وعده خود عمل نکردند و وزیر نیرو باید در این قضیه ورود کند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس تصریح کرد: وزارت نفت نیز عهده دار گازرسانی به این نیروگاه بوده که تاکنون به وعده خود عمل نکرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet