خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/24 11:38:52
سرویس بین الملل
آقا‌محمدی:

اتحاد جناح‌های سیاسی عراق می‌تواند فتنه داعش را خنثی کند

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه اتحاد جناح‌های سیاسی عراق می‌تواند فتنه داعش را خنثی کند، گفت: مالکی در هر سمت و پستی که باشد به دولت کمک خواهد کرد.
اتحاد جناح‌های سیاسی عراق می‌تواند فتنه داعش را خنثی کند عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه اتحاد جناح‌های سیاسی عراق می‌تواند فتنه داعش را خنثی کند، گفت: مالکی در هر سمت و پستی که باشد به دولت کمک خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43222.jpg اتحاد,جناح‌های,سیاسی,عراق,می‌تواند,فتنه,داعش,را,خنثی,کند Icana

ابراهیم آقا‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه عراق در حال حاضر بیش از هر چیزی به اتحاد نیازمند است، تصریح کرد: با انتخاب نخست وزیر جدید عراق ساختار قانونی و سیاسی این کشور تکمیل می‌شود و آرامش سیاسی بر این کشور حکفرما خواهد شد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی افزود: عدم وحدت سیاسی میان جناح‌های مختلف عراق یکی از مشکلات اصلی این کشور است و اختلاف این گروه‌ها می‌تواند عراق را دستخوش تلاطم و ناآرامی کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با بیان اینکه تنها اتحاد گروه‌های سیاسی عراق می‌تواند فتنه داعش را خنثی کند، ادمه داد: فاصله میان شیعیان، اهل سنت و کردهای عراق به ضرر ملت این کشور است و تنها سودبرنده آنها بیگانگان و آشوب‌طلبان خواهند بود.

این نماینده مجلس نهم تصریح کرد: فرایند انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر عراق کاملاً قانونی بود و این نشانه مطلوبی از نهادینه شدن آرامش در این کشور است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با تاکید بر اینکه نوری مالکی زحمات زیادی برای ساخت عراق قانونمند و با اقتدار کشید، افزود: نوری مالکی در هر پست و سمتی که باشد برای اقتدار رو به افزایش دولت عراق تلاش خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران نیز از هر فردی که مورد قبول مرجعیت عالیقدر و همچنین ملت عراق باشد حمایت کامل خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet