خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/06/09 05:51:00
سرویس اقتصادی
هاشم زهی خبر داد:

افزایش آمار تصادفات مرگبار با قیر پاشی برروری جاده های فرسوده نهبندان

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس،گفت: متأسفانه وزارت راه و شهرسازی با قیر پاشی برروری جاده های فرسوده حوزه انتخابیه ام باعث لغزندگی جاده و افزایش آمار واژگونی خودروها شده است.
افزایش آمار تصادفات مرگبار با قیر پاشی برروری جاده های فرسوده نهبندان نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس،گفت: متأسفانه وزارت راه و شهرسازی با قیر پاشی برروری جاده های فرسوده حوزه انتخابیه ام باعث لغزندگی جاده و افزایش آمار واژگونی خودروها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43273.jpg افزایش,آمار,تصادفات,مرگبار,با,قیر,پاشی,برروری,جاده,های,فرسوده,نهبندان Icana

مراد هاشم زهی در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش کشاورزی شهرستان های نهبندان و سربیشه در استان خراسان جنوبی،گفت: علی رغم تأکید مقام معظم رهبری منوط به محرومیت زدایی از مناطق محروم،متأسفانه تاکنون شهرستان نهبندان و سربیشه درخصوص اجرای پروژه های عمرانی از سطح متوسط کشوری هم پایین تر بوده است.

مسئولان به تأکیدات مقام معظم رهبری بی توجه اند

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:متأسفانه علی رغم تذکرات مکرر ازسوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی،گوش شنوایی وجود ندارد به طوری که مسئولان ذی ربط به فرمایشات و تأکیدات مقام معظم رهبری هم توجهی نمی کنند.

عدم گازرسانی در شهرستان محروم نهبندان

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهار داشت: علی رغم اینکه گازرسانی به استان خراسان جنوبی صورت گرفته اما تنها شهرستان محرومی که تاکنون با فقدان گازرسانی دست و پنجه نرم کرده شهرستان نهبندان است.

هاشم زهی،با اشاره به اینکه وضعیت جاده های مواصلاتی نهبندان و سربیشه در مقایسه با سایر نقاط کشور بسیار وخیم است،افزود: متأسفانه نقاط حادثه خیز بسیاری در جاده های مواصلاتی شهرستان نهبندان و سربیشه وجود دارد به طوری که روزانه شاهد تصادفات مرگبار جاده ای در این شهرستان هستیم.

افزایش آمار تصادفات مرگبار با قیر پاشی برروری جاده های فرسوده نهبندان

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:متأسفانه وزارت راه و شهرسازی تاکنون اقدام به بازسازی جاده های مواصلاتی شهرستان نهبندان و سربیشه نکرده به طوری که با قیر پاشی بروری این جاده های فرسوده باعث لغزندگی جاده و افزایش آمار واژگونی خودروها شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،با انتقاد از اینکه تا به امروز پروژه ای در خصوص احداث اتوبان در شهرستان نهبندان و سربیشه اجرایی نشده است،اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی باید هر چه سریعتر پروژه های عمرانی احداث باند دوم جاده های مواصلاتی را در دستور کار خود قرار دهد.

هاشم زهی،افزود: علی رغم تشکیل جلسات متعدد با مسئولان دولتی و استاندار خراسان جنوبی متأسفانه کارهای مطالعاتی پروژه راه آهن نهبندان و سربیشه تکمیل نشده است.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: مقرر شده بود که تا شهریور ماه سال جاری کارهای مطالعاتی پروژه ساخت راه آهن نهبندان و سربیشه به اتمام برسد اما تاکنون خبری از تکمیل مطالعات نیست.

 تخصیص اعتبارات ناچیز برای مطالعه راه آهن شرق کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،گفت:متأسفانه دولت اعتبار ناچیزی برای مطالعه راه آهن شرق کشور تخصیص داده است به همین علت هنوز کارهای مطالعاتی پروژه ساخت راه آهن نهبندان و سربیشه به اتمام نرسیده است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet