ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/22 16:56:20
سرویس اقتصادی
به منظور بررسی تمدید بازپرداخت بدهی کشاورزان به بانک ها؛

نوبخت، طیب نیا، حجتی و سیف دوشنبه مهمان کمیسیون اقتصادی مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی تمدید بازپرداخت بدهی کشاورزان در جلسه دوشنبه کمیسیون اقتصادی با حضور نوبخت، طیب نیا، حجتی و سیف خبر داد.
نوبخت، طیب نیا، حجتی و سیف دوشنبه مهمان کمیسیون اقتصادی مجلس سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی تمدید بازپرداخت بدهی کشاورزان در جلسه دوشنبه کمیسیون اقتصادی با حضور نوبخت، طیب نیا، حجتی و سیف خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/76562.jpg نوبخت،,طیب,نیا،,حجتی,و,سیف,دوشنبه,مهمان,کمیسیون,اقتصادی,مجلس Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره تمدید بدهی کشاورزان به بانک ها گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس برای تقویت بخش کشاورزی کشور، دوشنبه هفته آینده با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، رئیس بانک مرکزی، وزرای اقتصاد و جهاد و کشاورزی و همچنین مدیرعامل بانک کشاورزی تشکیل جلسه خواهد داد.   

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مشکلات کنونی کشاورزان نبود نقدینگی لازم برای تسویه بدهی هایشان به شبکه بانکی است که کمیسیون اقتصادی می خواهد به این دغدغه کشاورزان رسیدگی کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره محور بحث جلسه دوشنبه اعضای کمیسیون با تیم اقتصادی دولت، گفت: تمدید بازپرداخت وام کشاورزان یکی از مهمترین موضوعاتی است که در جلسه کمیسیون اقتصادی بررسی می شود و امیدواریم این مهم برای تقویت توان کشاورزان انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet